240220

واریزمزایای رتبه یک برای بیش از ۶۸ هزار معلم خراسان رضوی

دنیای معدن: مزایای رتبه یک به عنوان رتبه پایه برای بیش از ۶۸ هزار معلم خراسان رضوی با احتساب معوقات ۶ ماه امسال به حساب آنان واریز شد.

به گزارش دنیای معدن از صداوسیما مرکز خراسان رضوی،مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: این میزان پرداخت به صورتواریزمزایای رتبه یک برای بیش از ۶۸ هزار معلم خراسان رضوی علی‌الحساب است و با توجه به این که هنوز رتبه‌بندی و فرایند آن در حال انجام است رتبه یک برای همه حساب شده است.

سیدامیر شوشتری  با بیان این که در حال حاضر در پرداخت و افزایش حقوق برای معلمان حداقل رتبه یک برای همه در نظر گرفته و مبالغ مربوط واریز می‌شود ادامه داد: چندی پیش نیز ۵۰ درصد افزایش حقوق به حساب معلمان مشمول رتبه بندی واریز شده بود.

وی گفت: شماری از معلمان که مشکل کد پرسنلی دارند و یا نیروی انتقالی از سایر استان‌ها هستند هنوز برایشان واریزی انجام نشده است که به محض رفع مشکل، مبالغ برای این گروه هم واریز خواهد شد.

شوشتری افزود: محاسبه رتبه‌بندی معلمان روندی بسیار زمان‌بر است که فرایند و مراحل بسیار طولانی دارد تا برای همه معلمان محاسبه شود.

استان خراسان رضوی دارای ۹۰ هزار معلم است که ۷۶ هزار معلم رسمی این استان به غیر از نیرو‌های رسمی دارای حکم اداری و معلمان خرید خدمات در طرح رتبه بندی شرکت داده می‌شوند و با اجرای این طرح بین یک میلیون و ۳۰۰ هزار تا ۹ میلیون تومان افزایش حقوق برای معلمان اعمال خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید