239204

وزیر آموزش و پرورش: طرح رتبه بندی معلمان درحال اجراست

دنیای معدن: وزیر آموزش و پرورش به سند تحول بنیادین که در سال ۹۰ تصویب شد، اشاره کرد و گفت: هنوز برای این سند کاری انجام نگرفته بود که سند ۲۰۳۰ را در دولت تصویب و بر اجرای آن تأکید کردند.

به گزارش دنیای معدن از فارس، وزیر آموزش و پرورش دقایقی پیش با استقبال استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش و با هدف شرکت در چند نشست هم اندیشی و کلنگ زنی یک پروژه آموزشی در استان بوشهر، وارد فرودگاه مرکز این استان شد.

یوسف نوری در بدو ورود به بوشهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ظرفیت‌های خوبی در آموزش و پرورش استان بوشهر وجود دارد و در کنار آن کاستی‌ها و نارسایی‌هایی در حوزه زیرساختی و نیروی انسانی دیده می‌شود که برای برطرف کردن آنها برنامه ریزی می‌شود.

وی درباره آخرین وضعیت طرح رتبه بندی معلمان گفت: این طرح در حال اجرا است.

به گزاشر فارس، حضور در گلزار شهدای بهشت و شرکت در آیین عطرافشانی قبور معطر و مطهر شهدا اولین برنامه یوسف نوری در سفر یک روزه خود به استان بوشهر است.

وی سپس ضمن دیدار با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر، در ۲ نشست جداگانه با نمایندگان تشکل‌های دانش‌آموزی و معلمان منتخب شرکت می‌کند. حضور در پنجمین شورای آموزش و پرورش استان در سال جاری و قرارگاه عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر از دیگر برنامه‌های وزیر آموزش و پرورش در بوشهر است.

همچنین در این سفر عضو کابینه دولت ایران قوی، با برگزاری آیین کلنگ زنی احداث هنرستان فنی و حرفه‌ای در محله ریشهر مرکز استان، این عملیات عمرانی- آموزشی شروع می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید