238727

شروع ارزیابی مدارک و مستندات رتبه بندی معلمان

دنیای معدن: به گفته مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، میز خدمت رتبه‌بندی معلمان در آموزش و پرورش استان آغاز به کار کرد.

به گزارش دنیای معدن، این میز کار با حضور نمایندگانی از معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع، امور اداری، اطلاع رسانی و روابط عمومی، مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی، اداره فناوری و اطلاعات و با هدف جمع‌آوری و رفع ابهامات و پرسش‌های احتمالی و راهنمایی‌های لازم برای اجرای نظام رتبه بندی معلمان تشکیل شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: بررسی مدارک حق الناس است و پرونده‌ها را با حوصله و دقت ارزیابی می‌شود تا حقی از کسی ضایع نشود.

حسنعلی عزت خواه می‌گوید: با حمایت و پیگیری‌های رئیس جمهور و نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر تصویب و اجرای قانون رتبه بندی معلمان و همچنین پیرو دستور و تاکید وزیر آموزش و پرورش مبنی بر تسریع فرایند اجرایی سازی قانون رتبه‌بندی معلمان میز کار رتبه‌بندی معلمان در استان آغاز به کار کرد و امید است در سریع‌ترین زمان ممکن کار رتبه‌بندی معلمان به اتمام برسد و احکام آنان صادر شود.

رئیس اداره سنجش، پایش و کیفیت آموزشی اداره کل آموزش وپرورش استان نیز در این آیین گفت: کار ارزیابی مدارک و مستندات معلمان توسط ارزیابان حرفه‌ای همزمان با سراسر کشور در استان کهگیلویه وبویراحمد آغاز شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید