237017

تمدید مهلت بارگذاری مدارک در سامانه رتبه‌بندی تا بیستم شهریور

دنیای معدن: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: فرهنگیان فرهیخته استان تا بیستم شهریورماه جاری نسبت به بارگذاری مدارک در سامانه رتبه‌بندی اقدام کنند.

به گزارش دنیای معدن، رضا رضایی اظهار کرد: با توجه به‌ فرصت پیش آمده در خصوص بارگذاری مدارک در سامانه رتبه‌بندی تا بیستم شهریورماه ۱۴۰۱، معلمان گرامی نسبت به بارگذاری مدارک در سامانه رتبه‌بندی http://rtb.medu.ir حداکثر تا پایان روز یکشنبه بیستم شهریور اقدام کنند تا بررسی و تأیید مستندات توسط کارگروه مربوطه صورت گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به عدم دسترسی بعضی از فرهنگیان به مدارک و مستندات شخصی خود در موعد مقرر، امکان بارگذاری کامل مدارک در سامانه رتبه‌بندی معلمان تمدید و زمینه تکمیل اطلاعات مهیا شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد: همکارانی که ثبت نهایی کرده‌اند اما قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند نیز می‌توانند مجددا در مهلت تمدید شده نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

وی با اشاره به راه‌اندازی میز خدمت رتبه‌بندی در ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها، مناطق استان و مدارس تاکید کرد: مدیران مدارس برای رفاه همکارانی که امکانات سخت‌افزاری مناسبی برای تهیه تصویر مدارک و بارگذاری ندارند، امکانات مدرسه را در اختیار همکاران عزیز قرار دهند.

رضایی خاطرنشان کرد: راهنمای کامل فرآیند نحوه بارگذاری مدارک در سایت رتبه بندی به آدرس: http://rtb.medu.ir قرار دارد و همکارانی که تحت هر شرایط اطلاعات آنها در سامانه مشکل داشته و یا نیاز به پشتیبانی دارند در سایت مذکور از قسمت پشتیبانی اقدام کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید