234629

تعلل در اجرای دقیق قانون رتبه بندی معلمان از طرف کیست؟

دنیای معدن- یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره رتبه بندی معلمان و نحوه ی اجرای آن نسیت به دولت نقد وارد کرده است.

به گزارش دنیای معدن، نماینده مردم بافت در مجلس با انتقاد از اینکه آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان ناقص و خلاف قانون مجلس است خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر نسبت به اجابت درخواست‌های به حق فرهنگیان در مورد اجرای رتبه‌بندی، بیمه درمان تکمیلی کارآمد با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در آن وزارت، پرداخت پاداش پایان خدمت و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اقدام جدی و ضروری صورت گیرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از شهرآرانیوز، صمداله محمدی، در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: علیرغم اهمیت و جایگاه نهاد مقدس آموزش و پرورش و تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و توجه به راهکار‌های ارائه شده در این سند از جمله موضوع معیشت فرهنگیان، متاسفانه شاهد هستیم که در اجرای دقیق قانون رتبه بندی معلمان تعلل زیادی صورت گرفته است.

فروش ویژه شامپو تقویت کننده فولیکول مو مناسب موهای چرب شماره 1حجم 400میل مورینگا درفروشگاه خانومی

فروش ویژه کرم ضدآفتاب فاقد چربی بژ اس پی اف +50 حجم 50میل نئودرم درفروشگاه خانومی

فروش ویژه بسته 4 عددی یدک فیوژن 5 ژیلت درفروشگاه خانومی

وی افزود: آیین نامه تنظیم شده نیز ناقص و خلاف قانون مجلس است و همچنین موضوع بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان شاغل و بازنشسته نیز به عنوان یکی از نیاز‌های ضروری و اساسی فرهنگیان دچار مرور زمان شده و به نوعی سوهان روح فرهنگیان زحمتکش کشور شده است.

نماینده مردم بافت و رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر نسبت به اجابت درخواست‌های به حق فرهنگیان در مورد اجرای رتبه بندی، بیمه درمان تکمیلی کارآمد با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در آن وزارت، پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان و همسان سازی حقوق بازنشستگان اقدام جدی و ضروری صورت گیرد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید