234217

لزوم اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان در سریع‌ترین زمان ممکن

دنیای معدن- نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها با اشاره به طرح رتبه بندی معلمان، ادامه داد: امید است دولت با اجرا کردن هر چه سریعتر این طرح لبخند را بر لب معلمان و خانواده‌هایشان بیاورد.

به گزارش دنیای معدن، خداداد خارایی در نطق پیش از دستور خود در ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها گفت: استان کرمان پهناورترین استان کشور با ۲۳ شهرستان است که همواره در دفاع از کشور و انقلاب، در دفاع مقدس و مبارزه با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر، سرآمد بوده است. 

وی افزود: از استاندار کرمان درخواست داریم از مدیران همسو با دولت و انقلابی استفاده کند و مدیران غیر همسو را کنار بگذارد.

خارایی با اشاره به طرح رتبه بندی معلمان، ادامه داد: امید است دولت محترم با اجرا کردن هر چه سریعتر این طرح لبخند را بر لب معلمان و خانواده‌هایشان بیاورد.

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها با تشکر از رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: اعتباری جهت بهبود معیشت و افزایش حقوق کارکنان و کارمندان این قوه اختصاص دهید.

وی با قدردانی از رئیس‌جمهور بابت سفر سرزده در هنگام سیل استان کرمان، خاطرنشان کرد: امید است مصوبات این سفر اجرایی شود.

خارایی خواستار بخشودگی سود و جریمه دیرکرد وام های مسکن دولت نهم  شد و از وزیر ورزش خواست تا به ورزش همگانی توجه بیشتری کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید