224321

رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه درآمد پایدار شهرداری‌ها در کمیسیون شورا‌های مجلس

دنیای معدن- معاون وزیر کشور از بررسی و اصلاح موادی از لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها توسط کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس شورای اسلامی برای تامین نظر شورای نگهبان خبر داد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از خبرگزاری میزان- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی جمالی‌نژاد از بررسی و اصلاح موادی از لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها توسط کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس شورای اسلامی برای تامین نظر شورای نگهبان خبر داد.

 

معاون وزیر کشور گفت: لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در جلسه علنی ۱۱ مهر ماه مجلس شورای اسلامی به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاح و موضوع برای سیر مراحل قانونی تصویب به شورای نگهبان ارسال شد.

وی اضافه کرد: این لایحه در جلسات شورای نگهبان دوباره بررسی و در نهایت برخی ایرادات این شورا به لایحه مزبور در تاریخ ۱۲ آبان ماه برای رفع به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.

 

جمالی‌نژاد تاکید کرد: این موارد در جلسه روز ۲۳ آبان ماه کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس با حضور اعضای کمیسیون، نمایندگان دستگاه‌های اجرایی ذیربط و نماینده شورای نگهبان بررسی و به منطور رفع ایرادات شورای نگهبان درخصوص آن‌ها تبادل نظر صورت گرفت و مواردی اصلاح و ادامه آن در جلسه بعدی کمیسیون پیگیری خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید