252178

مدیرعامل سیمیدکو در پیامی روز منابع انسانی را تبریک گفت

دنیای معدن:مهندس محمود لندی مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با انتشار متنی، روز ملی منابع انسانی را تبریک گفت.

به گزارش دنیای معدن از روابط عمومی سیمیدکو، مهندس محمود لندی مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد با انتشار متنی، روز ملی منابع انسانی را تبریک گفت.

در متن پیام مهندس لندی آمده است:

«به نام خدا»

بی شک مهارت و تفکر نیروی انسانی، موتور محرکه توسعه جوامع و تمدن ها است.

روز ۲۵ فروردین فرصتی است برای تجلیل و تکریم نقش آفرینان سازمان که تحول و توسعه را معنا بخشیده و افتخارات ارزشمندی را تاکنون رقم زده اند.

اینجانب این روز را به همه همکاران گرانقدرم در تمامی گروه ها و رده های شغلی که با تعهد، تخصص و ایثار زمینه پیشرفت و توسعه همه جانبه صنعت فولاد را فراهم نموده اند تبریک عرض می نمایم.

مدیریت و کارکنان منابع انسانی در سال گذشته با برنامه ریزی و تلاش فراوان قدم های ارزشمند و قابل تقدیری در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به همکاران محترم داشته اند که از آن جمله می توان به بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل، کارسازی اضافه کار بین راهی و هموار نمودن تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری اشاره نمود.

قطعا اینگونه اقدامات و فعالیت ها در راستای افزایش رضایتمندی کارکنان و بالا بردن سطح کیفی خدمات، جزء مهم ترین برنامه های سازمان و واحد منابع انسانی بوده و بیش از پیش مورد توجه قرار خواهند گرفت.

محمود لندی

مدیرعامل سیمیدکو

 

دیدگاهتان را بنویسید