250154

در معارفه مدیر عامل جدید یک واحد فولادی مطرح شد؛

ایران دومین تولیدکننده‌ی جهانی آهن اسفنجی

دنیای معدن: آیین معارفه مدیر عامل جدید یکی از واحد تولیدکننده فولاد در استان یزد برگزار و طی آن از جایگاه دوم کشورمان در صنعت تولید آهن اسفنجی در جهان خبر داده شد.

به گزارش دنیای معدن، «سید ابواتراب فاضل» مدیر عامل هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر در مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان، با بیان این که ساختن همواره کار بسیار دشواری است، از مدیران تلاشگر عرصه تولید که همانند دوندگان دوی امدادی در این عرصه نقش آفرینی می‌کنند، قدردانی کرد.

وی «اسد الله فرشاد» مدیر سابق فولاد غدیر را مرد فولاد ایران خواند و از برگزاری مراسم نکوداشتی برای وی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: جایگاه دوم ایران در تولید آهن اسفنجی جهان ثمره تلاش‌های این صنعتگر پرتلاش و ارزشمند است.

فاضلی با اشاره به نام نیکوی برجا مانده از مدیریت سابق این مجموعه، گفت: باید تلاش کنیم به نحوی عمل کنیم که موفقیتهای گذشته را تداوم بخشیم.

وی در ادامه «احمد صادقیان» مدیرعامل جدید این شرکت فولادی را فردی جوان و فارغ التحصیل یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور، دارای سابقه فعالیت در صنعت فولاد و روابط انسانی بالا خواند و گفت: از رفتن مدیر سابق ناراحت ولی به لحاظ این که فردی با چنین ویژگی‌هایی جانشین او می‌شود، خرسندیم.  

وی طرح گندله سازی و فعالیت‌های توسعه‌ای برای افزایش ظرفیت تولید را حائز اهمیت خواند و ابراز امیدواری کرد در سال آینده بهترین سود زنجیره آهن اسفنجی را در کشور شاهد باشیم.

فاضل در ادامه افزایش سود آهن اسفنجی، اکتشاف معدن و اداره این شرکت را از ویژگیهای دکتر مرتضایی در مدت نبود مهندس فرشاد ذکر کرد و پیرامون رعایت انضباط مالی و تامین آهن اسفنجی خارج از بورس نیز توضیحاتی ارائه کرد.

«احمد صادقیان» مدیر عامل جدید شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان نیز در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن و تسلیت ایام شهادت سردار سلیمانی، گفت: با توجه به فضای کنونی کشور، تلاش برای توسعه هر چه بیشتر الزامیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید