243119

خبر خوش مدیرعامل گهرزمین در جلسه شورای معاونین و مدیران؛

باشگاه فرهنگی ورزشی گهرزمین به فعالیت خود ادامه خواهد داد

دنیای معدن: صبح امروز سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت سنگ آهن گهرزمین با حضور مدیرعامل، عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، مدیر مجتمع و معاون بهره برداری، معاون توسعه و مدیران سایت این شرکت در سالن کنفرانس شهید سلیمانی گهرزمین برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین ابتدا مدیرعامل گهرزمین در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات واحدهای مختلف شرکت در سال گذشته عنوان نمود: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در زمینه های مختلف انجام شده که این نشان از تلاش و همت مجموعه است.

 

اما نقطه عطف این جلسه جایی بود که وی با اشاره به خبر منتشر شده مبنی بر انحلال باشگاه فرهنگی ورزشی گهرزمین گفت:

خوشبختانه با پیگیری های لازم و صورت گرفته و حمایت مسوولین شهرستانی، استانی و کشوری، این باشگاه به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

شایان ذکر است که بیست‌وهشتم فروردین‌ماه امسال خبری مبنی‌ بر انحلال باشگاه فرهنگی‌ ورزشی گهرزمین سیرجان از فعالیت در ورزش حرفه‌ای مخابره شده بود.

حالا اما مدیرعامل گهرزمین با توجه به خواست عمومی مردم سیرجان خصوصا ورزشکاران و ورزش دوستان و با مشورت از معاونین و مدیران بزرگترین معدن روباز سنگ آهن خاورمیانه، خبر از ادامه فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی گهرزمین داد.

بی شک این خبر مسرت بخش، بارقه های امید را در دل ورزش دوستان شهرمان بوجود خواهد آورد و دوباره سیرجانی ها می توانند به افتخار آفرینی های ورزشکارانشان تحت لوای گهرزمین به خود ببالند.

مدیرعامل گهرزمین در ادامه با اشاره به بحث بومی سازی افزود: بایستی از تولید داخلی حمایت شود که در این راستا کارهای بسیار خوبی در زمینه بومی سازی در شرکت گهرزمین انجام شده است.

در ادامه، محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین با اشاره به اقدامات همکاران در زمینه های مختلف گفت: همت و تلاش های همکاران در قسمت های مختلف از جمله: کسب رکورد تولید، برگزاری شایسته مجمع ستودنی است.

وحید خلیلی مدیر مجتمع و معاون بهره برداری گهرزمین نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات موفق واحدهای امور معدن، فرآوری و گندله سازی خاطرنشان کرد: در اولین ماه از سال جدید با همت و تلاش همیشگی کارکنان، شاهد رکورد های کم نظیر در تولید سنگ آهن دانه بندی، کنسانتره و گندله بوده ایم.

همچنین در این جلسه معاونین و مدیران شرکت گهرزمین پیرامون سایر موارد مطروحه شرکت، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است در این جلسه از حامد شریعتی نیا بواسطه اقدامات ارزنده واحد حقوقی گهرزمین تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین

 

دیدگاه تان را بنویسید