234234

یکصد میلیون دلار سرمایه گذاری در معدن سنگ آهن راین

دنیای معدن: نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: با توافق صورت گرفته در دو سال آینده قرار است ظرفیت ۶۰۰ هزار تن تولید کنسانتره گندله و ایجاد فولاد در منطقه عملیاتی شود.

به گزارش دنیای معدن، پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری یکصد میلیون دلار سرمایه گذاری در معدن سنگ اهن راین راین گفت با توافق انجام شده در دو سال آینده قراره ظرفیت ۶۰۰ هزار تن تولید کنسانتره گندله و ایجاد فولاد در منطقه عملیاتی بشه و حدود ۱۰۰ میلیون دلار برآورد سرمایه‌گذاری در این پروژه خواهد بود

وی افزود در این طرح ۶۰۰ نفر اشتغال مستقیم ۴۰۰ نفر اشتغال غیرمستقیم و در مجموعه هزار نفرتا دو سال آینده در پروژه جذب خواهدشد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از افتتاح مسیر جاده صاحب آباد گلزار به راین با اعتبار حدود ۱۶ میلیارد تومان خبر داد و گفت مسیر جاده گزک به گودر با توافقی که امروز انجام شد حدود ۲۵ کیلومتر مسیر اتصال کرمان از مسیر بهرامجرد به کرمان،را تسهیل میکند.

وی افزودمسیر راین از طریق قصرفلنج و قصرمیان به منطقه ابارق به طول حدود ۷ کیلومتر در یکهفته اینده اسفالت می شود.

پورابراهیمی همچنین افزود برای ابرسانی به روستاهای کم اب و بی اب با هماهنگی قرارگاه محرومیت زدایی سپاه کارها و تصمیمات خوبی گرفته شده است و در خصوص نامناسب بودن اینترنت در روستاها هم تدابیر خوبی اندیشیده شده که به زودی اجرایی می شود.

وی از واگذاری سند یکصد واحد مسکونی در بخش مسکن راین در یکماه اینده خبر دادو بیان کرد در یک ماه آینده آغاز واگذاری های جدید در بخش مسکن طرح ملی برای جوانان را در این بخش شاهد باشیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید