252916

روند صعودی قیمت جهانی سرب و روی

دنیای معدن: قیمت سرب و روی در بورس فلزات لندن صعودی شد.

به گزارش دنیای معدن به نقل از فلزات آنلاین،روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، قیمت سرب در بورس فلزات لندن با افزایش ۰.۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۹۲ دلار رسید.

قیمت سرب در بورس فلزات لندن روز جمعه ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳)، رشد ۰٫۸ درصدی معادل ۱۷ دلار را تجربه کرد؛ به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، سرب دو هزار و ۱۷۵ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن روز گذشته به دو هزار و ۱۹۲ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه، قیمت سرب در «LME» نسبت به هفته قبل با رشد ۱٫۷ درصدی معادل ۳۶ دلار، از دو هزار و ۱۵۶ دلار به دو هزار و ۱۹۲ دلار به ازای هر تن رسید.

موجودی سرب در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با کاهش ۶ هزار و ۳۰۰ تنی، از ۲۴۰ هزار و ۸۷۵ تن به ۲۳۴ هزار و ۵۷۵ تن رسید.

قیمت روی به دو هزار و ۹۱۳ دلار رسید

روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، فلز روی در بورس فلزات لندن با افزایش ۵۵ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، دو هزار و ۹۱۳ دلار قیمت‌گذاری شد.

قیمت روی در بورس فلزات لندن روز گذشته جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳)، رشد ۱٫۹ درصدی معادل ۵۵ دلار را به ثبت رساند؛ به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، روی دو هزار و ۸۵۸ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن روز گذشته به دو هزار و ۹۱۳ دلار به ازای هر تن کاهش یافت.

همچنین روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه، قیمت روی در «LME» نسبت به هفته قبل با رشد ۰٫۸ درصدی برابر با ۲۲ دلار، از دو هزار و ۸۹۱ دلار به دو هزار و ۹۱۳ دلار به ازای هر تن افزایش یافت.

موجودی روی در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه با کاهش ۱۷۵ تنی، از ۲۵۲ هزار و ۱۲۵ تن به ۲۵۱ هزار و ۹۵۰ تن رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید