243911

مزایده ۳۹ معدن استان گیلان برای فعال سازی برگزار شد

دنیای معدن - مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت گیلان از برگزاری مزایده ۳۹ معدن در استان با هدف فعال سازی خبر داد و افزود: امروز وضعیت چهار معدن راکد در تالش، رودبار و لوشان تعیین تکلیف شد.

به گزارش دنیای معدن، "تیمور پورحیدری" عصر شنبه در اولین جلسه شورای معادن استان که با حضور استاندار گیلان برگزار شد، گزارشی از تعیین تکلیف برخی معادن راکد استان در مزایده امروز ارائه کرد و افزود: مزایده ۳۹ معدن استان پس از طی مقدمات قانونی و با انتشار آگهی در ۲۲ فروردین ماه در روزنامه های کثیر الانتشار، امروز از طریق سامانه ستاد الکترونیکی دولت (ستاد) صورت گرفت و از بین ۱۱ متقاضی فعالیت در عرصه های معدنی، چهار برنده دارای صلاحیت شدند.

وی تصریح کرد: چهار معدن تعیین تکلیف شده شامل ۲ مورد پروانه اکتشاف فلزی مس و سرب و روی، یک مورد درخواست اکتشاف فلزی و یک مورد پروانه بهره برداری در معادن مس تالش، سرب و روی لوشان، کانساز فلزی رودبار جیرده و سنگ لاشه شمال گنجه شماره ۲ می باشد.

وی در مورد سایر معادن نیز گفت: این معادن در آینده ای نزدیک و در مزایده بعدی تعیین تکلیف خواهند شد.

پورحیدری در این جلسه خواستار تشکیل هیات حل اختلاف معادن در استان گیلان شد تا به وضعیت دستگاههای که به استعلامات پاسخ نمی دهند در این هیات رسیدگی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید