249746

رشد ۵۰۷۲ واحدی شاخص کل بورس

دنیای معدن: شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد ۵۰۷۲ واحدی مواجه شده است.

به گزارش دنیای معدن، شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد ۵۰۷۲ واحدی مواجه شده است، در ۳۹ دقیقه‌ای که بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۱,۶۹۲ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، ورود نقدینگی حقیقی (خرید حقیقی از حقوقی) به ارزش ۲۷ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. اما امروز ۲۳ میلیارد تومان خروج نقدینگی به ثبت رسیده است.

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۹۶۰ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت برای سومین روز متوالی با ثبت رقم ۱۹۵ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها هم نسبت به میانگین ماهانه در حال افزایش است.

ارزش صف‌های خرید ۱۵۸ میلیارد تومان است که کاهش ۶۸ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان می‌دهد.این در حالی است که ارزش صف‌های فروش با افزایش ۵۴ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۳۱۸ میلیارد تومان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید