243725

شاخص کل بورس امروز (۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲) | چراغ بورس سبز شد

دنیای معدن: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۷۱هزارواحدی روبه‌رو شد.

به گزارش دنیای معدن، در جریان دادوستد‌های امروز بازار سرمایه، بیش از ۲۱ میلیارد و ۱۶ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۴ هزار و ۹۰۴ میلیارد تومان در بیش از ۹۱۷ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۷۱ هزار و ۸۸۲ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۹۰۶ واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نماد‌های معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ملی مس ایران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس شد و در مقابل شرکت‌های بانک پارسیان، زامیاد و سرمایه‌گذاری شاهد با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله ۱۲ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ورقه به‌ارزش ۲۴ هزار و ۲۱ میلیارد تومان در ۵۰۶ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۶۲۱ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۲۸ هزار و ۴۸۱ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نماد‌های سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات، ایران خودرو دیزل و پتروشیمی تندگویان شد و در مقابل شرکت‌های بیمه پاسارگاد، بانک دی و سنگ آهن گهر زمین بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

 

  • ناشناس ارسالی در

    ما در بورس نیازمند صندوق با پشتوانه نفت وگاز هستیم تا جای دلار و طلا را برای سرمایه گذاران پر کند و ارزش پول سرمایه گذار به بهترین نوع خود حفظ شود چرا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه تان را بنویسید