250636

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمپاسکو خبر داد:

دریافت گواهینامه مدیریت پسماند ایمپاسکو از شهرداری منطقه

دنیای معدن-مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمپاسکو با اشاره به اقدامات ستاد تهیه و تولید در زمینه ایمنی و همچنین حفظ محیط زیست از دریافت گواهینامه مدیریت پسماند در حوزه محیط زیست خبر داد.

به گزارش دنیای معدن از روابط عمومی ایمپاسکو، پرهام خواجه پور مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با اشاره به لزوم انجام مدیریت پسماند در محیط‌های اداری در این باره توضیح داد: با توجه به تعداد بالای کارکنان در شرکت‌ها و ادارات ستادی، از جمله اقدامات مهمی که هر شرکتی در راستای حفظ محیط زیست می‌تواند انجام دهد، مدیریت پسماند است.

وی افزود: در راستای اجرای برنامه ششم توسعه و نیز پیاده سازی نظام مدیریت سبز در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، موفق به دریافت گواهینامه مدیریت پسماند از شهرداری منطقه ۶ تهران شدیم.

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمپاسکو عنوان کرد: هدف آن است که ضمن حفظ شرایط موجود، گام‌های بلندتری در عرصه صیانت از محیط زیست و توسعه پایدار برداریم و با حمایت‌های مدیران ارشد شرکت و همکاری سایر واحدها پیشرفت‌های چشمگیری داشته باشیم.

وی ادامه داد: کاهش آلودگی محیط زیست با رعایت قوانین و استانداردها و راهکارهای صحیح در این زمینه از مزایای مدیریت پسماند است که ایمپاسکو به عنوان گامی در جهت توسعه پایدار در پیش گرفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید