242273

حضور معاون معدنی وزیر صمت در آخرین روز های سال در استان گلستان و خراسان شمالی

دنیای معدن: در واپسین روزهای سال که همه ی ما دنبال خرید عید و ... هستیم انسانهایی در این کشور نفس می کشند که نه تنها به فکر خود و خانواده شان نیستند بلکه تمام دغدغه شان چرخ تولید و اقتصاد کشور است .

 مهندس رضا محتشمی پور معاون معدنی وزیر صمت یکی از این مردان خستگی نا پذیر است . هر چند شرایط عمومی اقتصادی کشور چندان تعریفی ندارد اما اقدامات بی نظیر و تحولی او در سال ۱۴۰۱ در بخش معدن دل خانواده معدنی کشور و مردم عزیز که چشم امید به این حوزه ی اقتصادی دارند رو حسابی روشن کرد که اخبار آن  در قالب " اخبار خوب و بد بخش حاکمیتی معدن در سال ۱۴۰۱" منتشر شد . 

حالا او این روزهای پایانی سال رو هم برای سرکشی به دو استان شمالی انتخاب کرده تا کارنامه ی امسال را که در واقع دومین سال اصلی مدیریتش در بخش معدن است  درخشان تر از سال گذشته ببندد . 

محتشمی پور در اخرین پنجشنبه سال ۱۴۰۱ ابتدا به کارخانجات فر آوری کانسار خزر و کارخانه شورابه ید استان گلستان رفت و پای درد دلهای این دو مجموعه بزرگ و مهم معدنی کشور نشست .

 

وی همچنین بازدید و بررسی مشکلات تنها معادن تولید ید کشور در شهرستان محروم آق قلا در استان گلستان را در دستور کار گذاشت .

 

در ادامه سفر محتشمی پور و مدیران همراهش به جلسه بررسی مشکلات معادن استان گلستان که باحضور معاون اقتصادی استاندار ، نماینده مجلس و مسئولین دستگاه های نظارتی و حاکمیتی پرداخت .

 

بازدید از معادن اینچه ۱ و اینچه ۲ اقدام بعدی وی بود که گزارش تصویری آن منتشر شد .

در اقدام  بعدی وی ،جلسه ای با فرماندار و مسئولین شهرستان مینودشت منعقد و ایشان با پتانسیل های معدنی و نیازهای آنها آشنا شدند .

 

وی سپس به جمع کارکنان بزرگترین معدن زغالسنگ استان گلستان رفت تا پای حرفها و مشکلات آنها بنشیند .  

IMG_20230316_194459_197

در پایان  وی  با مدیران واحد های معدنی استان دیدار و به مشکلات آنها رسیدگی نمود . ایشان فردا عازم مجموعه تولیدی معدنی آلومینای جاجرم در استان خراسان شمالی و چند طرح و پروژه ملی معدنی دیگر هستند .

IMG_20230316_194355_347

 

دیدگاه تان را بنویسید