240853

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران برنده جایزه در سطح پیشروان بهره وری دوستاره شد

دنیای معدن: مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران که با حضور وجیه الله جعفری رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران( ایمیدرو ) برگزار شد، موفق به کسب جایزه در سطح پیشروان بهره وری دو ستاره گردید.

به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط عمومی مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران از سوی سازمان ایمیدرو به عنوان یک الگوی بومی در بخش معدن و صنایع معدنی و با هدف حفظ بهبود مستمر بهره وری و تعالی شرکت های این بخش از سال ۹۱ برگزار می شود.

 

مرکز2222

مرکز 2

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران امروز دارای جایگاهی کم نظیر در کشور و منطقه است و با ظرفیت سخت افزاری و نرم افزاری خود بدنبال حل مشکلات کشور در بخش معدن و صنایع معدنی است.

نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران امروز ( دوشنبه ) در محل تالار قلم مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار  و مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در بین ۳۶ شرکت برگزیده جای گرفت.

این مرکز وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران( ایمیدرو ) است و به عنوان مرکز تحقیقات و فرآوری کشورهای عضو اکو ثبت شده و تنها آزمایشگاه بخش صنعت و معدن است که در شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو عضویت دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید