226756

با راه اندازی سایت پژوهشگر محقق شد

سازمان زمین شناسی آماده پاسخگویی به پژوهشگران علوم زمین است

دنیای معدن: مسئول امور پژوهش سازمان زمین شناسی کشور از آغاز به کار سایت پژوهش این سازمان به منظور پاسخگویی کاربران و پژوهشگران عرصه علوم زمین و اکتشاف ذخایر معدنی خبر داد.

به گزارش دنیای معدن، دکتر نازنین بدری با اشاره به آغاز به کار سایت پژوهش سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور به آدرس https://gsi.ir/research/fa، گفت: این سایت به عنوان یکی از خدمات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با هدف آشنایی با فرآیندها و فعالیت های بخش پژوهش این سازمان، پاسخگوی کاربران و پژوهشگران عرصه علوم زمین و اکتشاف ذخایر معدنی خواهد بود.

وی درباره اطلاعات ارائه شده در این سایت توضیح داد: معرفی سیاستگذاری ها و برنامه ریزی های شورای پژوهش در راستای ارتقای کیفی و اعتلای امور پژوهشی سازمان، اعلام نیازهای پژوهشی سالانه، ارائه فرم های مرتبط با امور پژوهشی سازمان، ارائه روند اجرایی فرایندهای پژوهشی همچون روند اجرایی تصویب طرح های پژوهشی، روند به کارگیری اعضای هیات علمی در قالب فرصت مطالعاتی از جمله اطلاعات ارائه شده در این سایت است.

مسئول امور پژوهش سازمان زمین شناسی خاطرنشان کرد: با معرفی فرآیند و روند انعقاد تفاهم نامه، توسعه همکاری متقابل کلیه مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی مرتبط با واحدهای فنی و تخصصی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در جهت ارتقاء و پیشبرد موثر در زمینه فعالیت های زمین شناسی و اکتشافی نیز امکان پذیر است.

به نقل از روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، بدری تاکید کرد: کلیه کاربران، پژوهشگران، استادان و دانشجویان با مراجعه به سایت پژوهش در پرتال سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور می توانند ضمن دسترسی به اخبار و اطلاعیه های امور پژوهش و با بررسی نیازهای پژوهشی ارائه شده در قالب انواع فرآیندها معرفی شده با بخش پژوهش این سازمان همکاری داشته باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید