243900

این بازنشستگان امروز و فردا برای دریافت فیش حقوقی خود به سامانه مراجعه کنند

دنیای معدن: بر اساس اعلام سازمان مربوطه این بازنشستگان با مراجعه به سامانه می‌توانند از آخرین تغییرات فیش حقوقی خود از طریق ساتا مطلع شوند.

به گزارش دنیای معدن، بازنشستگان نیرو‌های مسلح برای دریافت فیش حقوقی خود به سامانه ساتا یا دفاتر ساتا مراجعه کرده و از آخرین تغییرات فیش حقوقی خود از طریق ساتا مطلع شوید.

بر اساس اعلام نیرو‌های مسلح بازنشسته حقوق اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به حساب ایران عزیز واریز نشده بر اساس اطلاعات، حقوق بازنشستگان نیرو‌های مسلح و نظامیان بازنشسته در روز‌های شنبه و یکشنبه یعنی ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ واریز می‌شود.

حقوق بازنشستگان ارتش در فروردین ۱۴۰۲ با ۲۰ درصد افزایش واریز شد به گزارش تصویری زندگی بر اساس آخرین اخبار حقوق بازنشستگان ارتش، سازمان بازنشستگی نیرو‌های مسلح طی ابلاغیه‌ای به موجب ابلاغیه ستاد کل نیرو‌های مسلح مستند به تصویب نامه شماره ۳۶۰۲/ت ۶۱۱۲۴ ه- مورخ ۱۵/۰۱/۱۴۰۲ هیئت محترم وزیران ضوابط را ابلاغ نمودند. برای افزایش سالانه حقوق بازنشستگان، نظامیان و مستمری بگیران نیرو‌های مسلح در سال ۱۴۰۲ به شرح زیر اعلام شد و گفت: افزایش حقوق در فروردین ماه به مشترکان محترم اعمال شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید