239032

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

اضافه کار کارکنان مشمول قانون جدید افزایش حقوق می‌شود

دنیای معدن: زنگنه، نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: افزایش جدید حقوق کارمندان در حقوق پایه رخ داده و به اضافه کار و... نیز تعلق می‌گیرد.

به گزارش دنیایز معدن به نقل از خانه ملت؛ محسن زنگنه درباره برخی اظهارنظرها مبنی بر اینکه افزایش حقوق کارمندان که از ابتدای مهرماه اعمال شده به اضافه کار تعلق نمی‌گیرد، گفت: افزایش حقوق‌ها در حقوق پایه رخ داده و همه چیز به آن تعلق می‌گیرد، زیرا در جریان افزایش حقوق ۳ هزار امتیاز به امتیاز کارمندان اضافه شده است.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی افزود: ترمیم حقوقی که از مهر ماه اعمال می‌شود، به مولفه‌های مانند اضافه کار، سختی کار و... نیز تعلق می‌گیرد.

گفتنی است که براساس اصلاح قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشگری حدود یک میلیون تومان به پایه حقوق کارکنان و شاغلان دستگاه‌هایی که مشمول نظام هماهنگ پرداخت و قانون خدمات کشوری هستند، اضافه می‌شود، این افزایش حقوق از مهرماه امسال محاسبه خواهد شد و براساس گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه، معوقات مربوط در آبان ماه پرداخت خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید