224618

ایرالکو ۵۵ میلیارد تومان بیشتر فروخت

دنیای معدن: درآمدزایی آلومینیوم ایران از این کالا بالغ بر ۱۵۶ میلیارد و ۲۸۳ میلیون تومان در دفاتر فروش این شرکت به ثبت رسید.

به گزارش دنیای معدن، شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در هفته منتهی به ۲۸ آبان ماه توانست به روند روبه رشد درآمدی خود روند نزولی درآمدزایی را متوقف سازد و مسیر های درآمدزایی را به سوی صعود، هدایت کند.

ایرالکو با ۲ هزار و ۳۰۰ تن از کالا ها به رینگ معاملات آمد و درآمدی بالغ بر ۱۴۳ میلیارد و ۹۸۹ میلیون تومان را هم بدست آورد.

در ابتدا باید اشاره داشت که شمش ۹۹.۸ با عرضه ۲ هزار و ۳۵۰ تنی در بورس کالا همراه شد و استقبال مشتریان از این عرضه ها بیش از حد تصور بود چراکه تقاضای ۸ هزار ۳۷۵ تنی برای این شرکت به ثبت رسید و در نهایت تمام عرضه ها به فروش رسید.

درآمدزایی آلومینیوم ایران از این کالا بالغ بر ۱۵۶ میلیارد و ۲۸۳ میلیون تومان در دفاتر فروش این شرکت به ثبت رسید.

از سوی دیگر، بیلت دیگر کالای موجود در سبد این شرکت بود که ۵۰۰ تن را به قصد فروش در بورس کالا به مقصد رینگ نقره ای بارگیری و آماده شده بود که این شرکت تمام عرضه ها را به فروش رساند و درآمدزایی به مبلغ ۳۳ میلیارد و ۸۴۳ میلیون تومان رسید.

در نهایت باید به «شمش آلیاژی» نیز اشاره داشت که ۴۶۰ تن عرضه را شاهد بود اما؛ این کالا بدون استقبال از مشتریان، هفته گذشته را به اتمام رساند.

 

دیدگاه تان را بنویسید