247669

فدراسیون فوتبال اظهارات ممبینی درباره دیدار سپاهان – الاتحاد را رد کرد

دنیای معدن: فدراسیون فوتبال اظهارات ممبینی درباره دیدار سپاهان – الاتحاد را رد کرد

به گزارش دنیای معدن، امیرمهدی علوی درباره اتفاقات دیدار لغو شده تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و الاتحاد عربستان، به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: به روایت تمام شاهدان عینی، باشگاه سپاهان ایران کمال همکاری و میزبانی شایسته را از کاروان الاتحاد، سفیر محترم عربستان، هیئت همراه و کلیه افراد و مدعوین انجام داد و هیچ‌گونه گزارش منفی در این باره صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد: بدیهی است که ورزشگاه نقش جهان یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین ورزشگاه‌های کشور و حتی آسیاست و هیچ‌گونه مبحثی که امنیت ورزشگاه را زیر سؤال ببرد، در روز قبل از مسابقه و روز بازی وجود نداشته است. این ورزشگاه مورد تأیید همه باشگاه‌هایی بوده که قبلاً در این ورزشگاه بازی کرده‌اند و از دو سال قبل، هیچ‌گونه تغییری برای میزبانی صورت نگرفته است.ممبینی: ناظر بازی به دلیل مسائل امنیتی اجازه برگزاری دیدار سپاهان – الاتحاد را نداد

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در همین حال، ناظر بازی درخواستی از باشگاه میزبان داشت که همانطور که مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد، انجامِ آن برای این باشگاه عملیاتی نبود.

به گزارش تسنیم، این در حالی است که هدایت ممبینی دبیرکل فدراسیون فوتبال امشب (سه‌شنبه) گفت ناظر بازی سپاهان – الاتحاد، این دیدار را به دلیل مسائل امنیتی لغو کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید