244101

ادعای پرسپولیسی جنجالی خبرساز شد

دنیای معدن: مربی تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد از استخدام مربی ایتالیایی برای حضور در کادر فنی این تیم بی‌اطلاع است.

به گزارش دنیای معدن از تسنیم؛ رحمان رضایی بعد از پیروزی استقلال مقابل نساجی و صعود آبی‌پوشان به فینال جام حذفی، اظهار داشت: امیدواریم بازیکنان از نظر بدنی و روحی بهترین شرایط را داشته باشند و از نظر آمادگی با شرایط ایده‌آلی در جام ملت‌های آسیا حضور یابند و ما بتوانیم تیم خوب و آماده‌ای را به مسابقات جام ملت‌های آسیا ببریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا سطح بازی‌های دوستانه تیم ملی پایین است، تصریح کرد: فکر می‌کنم این بازی‌ها می‌تواند برای تیم ملی خوب باشد. شاید در همان بازی‌ها هم چیز خوبی در بیاید و بازیکنان خودشان را محک بزنند. در دیدارهای دوستانه شرایط روحی و بدنی بازیکنان سنجیده می‌شود و بازیکنان می‌توانند محک خوبی بخورند. هر بازی برای تیم ملی و آمادگی و شرایط هماهنگی بازیکنان خیلی می‌تواند مهم باشد. مربی هم می‌تواند آن چیزی که به‌عنوان ایده‌ها، تاکتیک‌ها و شرایط مختلف بازی در نظر دارد، در زمین پیاده کند. همه این موارد می‌تواند عواملی برای بازی‌های خوب تیم ملی باشد و کمک کند مربی به اهدافی که دارد، برسد.

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما تیم خیلی خوبی داریم. بازیکنان داخلی و خارجی که داریم خیلی خوب هستند و به لحاظ فنی و تاکتیک‌پذیری انعطاف لازم را دارند. به لحاظ فنی، انفرادی و تاکتیکی بازیکنان سطح بالای فنی هستند. ایران همیشه جزو مدعیان قهرمانی جام ملت‌های آسیاست. البته در یکی دو دهه گذشته دیدیم که تیم ملی در رقابت‌های مختلف مخصوصاً جام ملت‌ها نتوانسته است به عنوانی برسد. روحیه بازیکنان خیلی مهم است و از طرف سرمربی تیم ملی به بازیکنان اعمال می‌شود. به هر حال بازی‌ها، بازی‌های راحتی نیستند. کار در آسیا راحت نیست. تیم‌هایی که در یک دهه گذشته فوتبال آنچنانی نداشتند، خودشان را به تیم‌های درجه یک رساندند. رقبای خیلی سرسختی در آسیا داریم مانند عربستان، کره جنوبی، ژاپن و حتی استرالیا. کما اینکه در جام جهانی قبل هم نشان دادند. امیدوارم بتوانیم در بهترین حالت روحی، بدنی و تاکتیکی راهی رقابت‌ها شویم.

رضایی پیرامون  حضور دستیار ایتالیایی در تیم ملی فوتبال ایران، خاطر نشان کرد: من اطلاعی ندارم.

وی درباره اینکه آیا اطلاع دارد چه کسی صفحه شخصی‌اش را هک کرده است، گفت: از دست من خارج است! بالاخره اتفاقی است که پیش آمد. فکر می‌کنم آن شخصی که بر حسب عدم اطلاع و ناآگاهی آن اتفاق را رقم زد، اما گذشت زمان ثابت کرد حق با بنده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید