236350

ناراحتی سرمربی تراکتور از اقدامات یک استقلالی ؛ دیاباته هم قربانی شد

دنیای معدن: از باشگاه تراکتور خبر می رسد که قربان بردیف از بازیکنان جذب شده توسط باشگاه و مخصوصا علی خطیر راضی نیست و حتی خرید شیخ دیااته را نیز رد کرده است.

 

به گزارش دنیای معدن، مربی تیم تراکتور نسبت به تیمی که روانه مسابقات کردند گله دارد و شرایط را فراهم نمی‌بیند.

تیم تراکتور در اولین هفته از رقابت‌های لیگ برتر مغلوب تیم گل‌گهر شد و این برای بردیف نارحت کننده است. البته نتیجه بازی تنها مشکل این مربی نیست. وی که فکر می‌کرد در غیاب او قرار است با کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی قرارداد ببندند با اضافه شدن به تیم متوجه شد نه تنها این نفرات ملی پوش به تراکتور نیامدند بلکه بازیکنانی به خدمت گرفته شدند که برخی مورد تایید او نیستند. بردیف در همان اردوی ترکیه دو نفر از این بازیکنان را حذف کرد اما ظاهرا مشکل حل نشده است.او برای این که لیست را خالی کرده و چند بازیکن باب میل خود را جذب کند در نظر دارد بازیکنان دیگری را نیز خط بزند. در صورتی که تراکتوری‌ها بتواند با همین جای خالی‌ها نیاز این تیم را برطرف کند که مشکل تراکتور حل می‌شود اگر نه که تراکتوری‌ها بعد از محمدرضا خانزاده و مرتضی خراسانی باید منتظر اخراج نفرات دیگر هم باشد.

این در حالی است که گفته می‌شود تیم تراکتور را علی خطیر یکی از اعضای هیات مدیره این تیم بسته اما به هیچ وجه مورد تایید بردیف نیست. از این رو با پیشنهاد جذب شیخ دیاباته مهاجم پیشین استقلال مخالفت کرده و نمی‌خواهد او را به تیمش ملحق کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید