236308

مهاجم خارجی پرسپولیس نسل آینده سرخ ها را نیز لو داد + سند

دنیای معدن: واکنش‌ لوکادیا به حضورش در پرسپولیس ؛ مشتاقانه منتظر بازی برای این باشگاه هستم ؛ فرزندانم نسل آینده سرخ ها هستند

به گزارش دنیای معدن، یورگن لوکادیا به حضورش در پرسپولیس واکنش نشان داد و با دو استوری نوشت که مشتاقانه منتظر بازی برای این باشگاه است و فرزندانش نسل آینده سرخ ها هستند.

یورگن لوکادیا پس از اولین تمرین خود در ورزشگاه کاظمی از باشگاه و هواداران پرسپولیس تشکر کرد.

سرانجام مهاجم خارجی پرسپولیس اولین تمرین خود کنار هم‌تیمی‌هایش را تجربه کرد و اعضای تیم به این بازیکن هلندی خوشامد گفتند.

یورگن لوکادیا در همین مدت کوتاه با استقبال بی نظیر هواداران پرسپولیس مواجه شده و حالا از انتظار و اشتیاقش برای اولین بازی رسمی برای این تیم می‌گوید. البته هواداران نیز بی تاب گلزنی‌های او در خط حمله تیم‌شان هستند.

او با انتشار یک استوری از تمرین سرخ ها کنار فرزندانش نوشت:

    من می‌خواهم از باشگاه پرسپولیس بابت اینکه اجازه داد بچه‌هایم در اولین تمرین من شرکت کنند تشکر کنم! من بالاخره هم‌تیمی‌ها، کادر پزشکی و کادرفنی را ملاقات کردم که خیلی خوب و خوش‌ استقبال بودند. من مشتاقانه منتظر بازی برای این باشگاه بزرگ و عالی هستم. ارتش سرخ شب بخیر و از همه بابت حمایت‌های‌تان ممنون هستم.

لوکادیا همچنین با پست کردن همان تصویر در کپشن ضمن تشکر از هواداران و ابراز اشتیاق برای اولین بازی از فرزندانش به عنوان نسل بعدی و بازیکنان آینده سرخ ها یاد کرد!

 

دیدگاه تان را بنویسید