235807

دلم برای ساکت الهامی می سوزد

دنیای معدن: ​در پی اتفاقات اخیر در اردوی ترکیه، ساکت الهامی متنی در صفحه شخصی خودش منتشر کرد که واکنش هواداران نساجی در مازندران را به دنبال داشت.

به گزارش دنیای معدن، میثم بائو بازیکن سابق تیم ملی، استقلال و پرسپولیس که سابقه همکاری با ساکت الهامی را به عنوان کمک مربی در کارنامه دارد در خصوص درگیری اخیر این مربی با حمید مطهری در اردوی ترکیه و مطلبی که سرمربی فعلی هوادار در صفحه شخصی اش منتشر کرده، به خبرنگار ورزشی فارس گفت: قرار بر این بود که  پیگیری ماجرای حمله ور شدن سرمربی و کمک مربی تیم محترم هوادار از طریق مراجع قانونی پیگیری شود و باشگاه نساجی نیز اقدامات لازم را انجام داده است اما متاسفانه خود الهامی با دامن زدن به ماجرای تلخ اردوی ترکیه و طلبکار شدن به جای عذرخواهی باعث جریحه دار شدن احساسات هواداران نساجی مازندران شد.

وی ادامه داد:  البته من تجربه کار با ساکت الهامی به عنوان دستیار در تیم نساجی را دارم. وقتی خبر حمله ور شدن او به سوی حمید مطهری در اردوی ترکیه را شنیدم بر خلاف خیلی‌ها اصلا شوکه نشدم چون او را خوب می شناسم. من در کنار ساکت الهامی کار کردم و واقعا از ته دل می گویم دلم برای او می سوزد. او از روی عمد نمی خواهد به همکاران، اطرافیان، اعضای تیم خودی و مقابل آسیب بزند اما طفلکی دست خودش نیست! من ساکت را دوست دارم و به همین خاطر هم می گویم او باید خودش را درمان کند.

پیشکسوت سرخابی‌ها خاطر نشان کرد: این حرفی که الان  می زنم هیچ ربطی به سمت من در تیم شهرم نساجی مازندران ندارد. باشگاه موضع رسمی خود را اعلام کرده و بخش حقوقی نساجی پیگیر شکایت خود است اما دلم بیشتر برای این مربی می‌سوزد. او در پیکان شهر و در بازی با تیم پیکان بی دلیل با من هم گلاویز شد اما در رختکن دلم برایش سوخت. ساکت الهامی بعد از این رفتارهای غیر عادی و ارادی خودش هم خیلی زود پشیمان می‌شود و از طرف مقابل عذرخواهی می‌کند کما اینکه در اردوی ترکیه هم به اتاق حمید مطهری سرمربی با اخلاق نساجی رفته و معذرت خواهی کرده است اما بار دیگر تکرار می‌کنم او باید خودش را درمان کند.

بائو با اشاره به صحبت‌های اخیر ساکت الهامی، تصریح کرد: خودش هم چند بار گفته است با روانشناس مشورت می کند و دوست ندارد این کارها را انجام دهد ولی در اختیار خودش نیست. شاید یک روانپزشک خوب بتواند به او کمک کند چون با ادامه این روند آسیب جدی به خودش و دیگران می‌زند. اتفاقی که در اردوی ترکیه و یک کشور خارجی رخ داد اصلا زیبنده فوتبال و ورزش ما نبود. شنیدم خود ساکت هم خیلی زود پشیمان شده و از همه عذرخواهی کرده است.  اتفاقی که پس از حکم محرومیت ۶ ماهه اش در تراکتور یا فینال جام حذفی فصل گذشته در نساجی افتاد.

وی افزود: هرکسی مصاحبه ساکت الهامی در تلویزیون را دیده باشد، تایید می‌کند که او نیاز به کمک دارد. به نظرم خانواده یا دوستان نزدیک ساکت الهامی خیلی می توانند در این زمینه به او کمک کنند. شاید لازم باشد او ۶ ماه یا یک سال استراحت کرده و زیر نظر یک روانپزشک حاذق خودش را مداوا کند. 

بائو  با اشاره به ویدئوی پخش شده از ساکت الهامی در برنامه زنده تلویزیونی، ابراز پشیمانی و عذرخواهی او گفت: باز هم دلم برایش سوخت اما این رفتارها به دفعات در دو، سه سال اخیر که او به عنوان سرمربی فعالیت می‌کند، تکرار شده است. با این وجود خواهش  من از ساکت الهامی و نزدیکانش این است که به پیشنهادم فکر کرده و به درمان جدی‌اش فکر کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید