235542

پرسپولیس فقط در یک صورت کاسیانو را جذب می‌کند

دنیای معدن: باشگاه پرسپولیس بیشتر از یکماه است که درگیر جذب کاسیانو دیاز مهاجم برزیلی تیم ویزلا پرتغال است ولی هنوز موفق به انجام این کار نشده است. درحالیکه توافقات کلی بین باشگاه پرسپولیس و این بازیکن انجام شده بود، کاسیانو به دلیل برخی ابهامات به ایران نیامد.

به گزارش دنیای معدن، کاسیانو که با ویزلا قرارداد دارد، طی هفته‌های اخیر در تمرینات تیمش شرکت کرده بود ولی در چند روز اخیر خبری از او در تمرینات ویزلا نبود و باشگاه پرتغالی هیچ عکسی از کاسیانو منتشر نمی‌کرد.

پیگیری‌های ما نشان داد  که کاسیانو چند روز قبل و در تمرینات ویزلا از ناحیه کشاله ران دچار آسیب دیدگی شده و احتمالا تا چند هفته آینده نمی‌تواند در تمرینات گروهی شرکت کند. اتفاق مهمی که  حضور او را در پرسپولیس با تردیدهایی همراه  کرد.

با این حال یحیی گل محمدی همچنان اصرار به خرید این بازیکن دارد و می‌خواهد هرطور شده کاسیانو را به پرسپولیس بیاورد.

از همین رو مدیران پرسپولیس با ارسال نامه ای خواستار توضیح کامل باشگاه ویزلا در خصوص مصدومیت کاسیانو و ارائه مدارک پزشکی به باشگاه پرسپولیس شدند. اتفاقی که هنوز رخ نداده و هیچ مدرکی تا این لحظه به باشگاه پرسپولیس نرسیده است.

آنطور که شنیدیم ، در صورت ارسال مدارک پزشکی کاسیانو ، تیم پزشکی پرسپولیس باید نظر نهایی را در خصوص جذب این بازیکن اعلام کند و درصورت تایید آن‌ها باشگاه کاسیانو را جذب می‌کند. همچنین قرار است این مهاجم برزیلی در صورت آمدن به ایران تست پزشکی دهد و بعد از آن با پرسپولیس قرارداد امضا کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید