234011

عجیب‌ترین تصمیم کمیته انضباطی برای پرسپولیس

دنیای معدن- در حالی که سرنوشت لیگ برتر در بالا و پائین جدول مشخص شده و نایب قهرمانی پرسپولیس هم تقریبا قطعی است، کمیته انضباطی هنوز رای بازی این تیم با تراکتور را اعلام نکرده است.

به گزارش دنیای معدن، با گذشت چندین روز از بازی جنجالی تیمهای پرسپولیس و تراکتور و در آستانه اتمام رسمی رقابتهای لیگ برتر کمیته انضباطی هنوز رای این دیدار را اعلام نکرده و حتی شنیده می‌شود شاید این رای بعد از اتمام لیگ اعلام شود که واقعا این مساله عجیب است.

نکته اینجاست که رای مورد نظر اگر به موقع اعلام می‌شد، می‌توانست در تعیین نایب قهرمان لیگ هم تعیین کننده باشد اما این اتفاق رخ نداد و حالا رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی می‌گوید شاید رای بازی پرسپولیس و تراکتور بعد از بازی پرسپولیس و فجرسپاسی اعلام شود!

ای کاش در مورد این پرونده شخص رئیس کمیته انضباطی شفاف سازی می‌کرد تا یکسری از ابهامات برطرف شود. اعلام نشدن رای مورد نظر باعث شده تا نظم جدول هم بهم بخورد در حالی که بررسی اتفاقات تبریز اصلا کار پیچیده ای نیست و کمیته انضباطی می‌تواند حداقل طی امروز و فردا رای خود را صادر کند تا کار به بعد از اتمام مسابقات کشیده نشود.

 

دیدگاه تان را بنویسید