233407

زمزمه یکی از مربیان پرسپولیس در رختکن درباره اشتباه بزرگ یحیی

دنیای معدن- شاید اگر گل محمدی در دیدار با ذوب آهن به وحید امیری استراحت می‌داد و از وحید امیری در بازی برابر سپاهان استفاده می‌کرد در پایان مسابقه پرسپولیس و با حریف زردپوش اصفهانی به ثبت می‌رسید.

به گزارش دنیای معدن، در فاصله ۳ هفته مانده به پایان لیگ بیست و یکم پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یک به سپاهان اصفهان باخت تا سند قهرمانی استقلال را امضا کند.

شنیدیم پس از پایان این دیدار یکی از مربیان پرسپولیس (نامش محفوظ) در رختکن این تیم زمزمه کرده است: «وحید امیری به درد این بازی می‌خورد و بد موقعی او را از دست دادیم. اگر وحید را داشتیم این جوری به سپاهان نمی‌باختیم!»

حرفی که به نظر می‌رسد چندان هم بیراه نباشد. وحید امیری ستاره ملی پوش پرسپولیس که مدتی با مصدومیت کمر دست و پنجه نرم می‌کرد با شتابزدگی یحیی گل‌محمدی کمی زودتر از موعد مقرر برابر ذوب آهن بازی کرد. بازی کردن زودهنگام همانا و مصدومیت دیسک کمر همان و پرسپولیس یکی از مهم ترین بازیکنان خود را برای بازی با سپاهان از دست داد.

 

چه بسا اگر یحیی گل محمدی در دیدار با ذوب آهن به این هافبک تکنیکی و دونده استراحت می‌داد و از وحید امیری در بازی برابر دیگر تیم اصفهانی استفاده می‌کرد شاید نتیجه دیگری در پایان مسابقه پرسپولیس و سپاهان به ثبت می‌رسید.

پرسپولیس اما هم وحید امیری را از دست داد و هم جام قهرمانی را تا ارزش این ستاره بی جانشین را بیشتر از گذشته بداند. شاید از خوش شانسی پرسپولیسی‌ها باشد که وحید امیری هنوز ۲ سال دیگر با این تیم قرارداد دارد!

 

دیدگاه تان را بنویسید