232682

مهدی شیری به پرسپولیسی ها طعنه زد ؟

دنیای معدن- مهدی شیری از سخت‌افزارهای خوب عربستان برای میزبانی میوگوید و امیدوار است ایران نیز بتواند میزبانی چنین تورنمنت‌هایی را بگیرد.

به گزارش دنیای معدن، شیری یکی از خوب‌های فولاد در لیگ قهرمانان آسیا بوده و حتی در تیم منتخب این هفته نیز جای گرفت. او که این روزها تحت فشار کمتری در فولاد بازی می‌کند گفت‌وگویی با میثاقی، مجری برنامه فوتبال برتر داشت.

*شرایط میزبانی عربستان برای تیم‌های مختلف و فولاد چطور بود؟

شیری: امیدوارم روزی برسد که ایران به چنین سخت افزارهایی دست پیدا کند و زمین، ورزشگاه و امکانات خوب باشد تا بتوانیم ما هم روزی میزبان رقابت‌های آسیایی باشیم اما به نظر من آنها سخت افزار و زمین‌های بسیار خوبی دارند. خداراشکر شرایط خوب است و اردوی خیلی خوبی داریم ولی مقداری بازی‌ ما تحت الشعاع رطوبت و دمای هوا قرار می‌گیرد؛ واقعا از نظر بدنی اذیت می‌شویم و در روند بعضی بازی‌ها تاثیر دارد.

*در مورد پیشرفتت بعد رفتن از پرسپولیس بگو؛ تو گل زدی و پاس گل دادی و شرایط متفاوتی را تجربه کردی. آمدن به فولاد چطور بود؟

شیری: خداراشکر می‌کنم. همه این‌ها لطف خدا بوده است و امیدوارم عملکردم را روز به روز بهتر کنم. در خدمت تیم فولاد هستم و فقط می‌توانم روز به روز تمرین کنم و تمرکزم را بیش‌تر کنم تا بتوانم به بهترین شکل ممکن این فصل را به پایان برسانم.

 

دیدگاه تان را بنویسید