232420

این برگه استعفا همچنان در پرسپولیس خاک می خورد!

دنیای معدن- باشگاه پرسپولیس عملا هیات مدیره ندارد و بیشتر کارها را رضا درویش و معاونانش انجام میدهند. جالب این که از استعفای رئیس هیات مدیره باشگاه حدود سه ماه می گذرد.

به گزارش دنیای معدن، بهمن ماه ۱۴۰۰ بود که بیژن ذوالفقارنسب رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس استعفا کرد اما هنوز وزیر ورزش با این استعفا موافقت یا حتی مخالفت نکرده و رئیس هیات مدیره هم در جلسات شرکت نمی کند. هیات مدیره عملا در پرسپولیس نقشی ندارد و کارها را درویش و معاونانش انجام می دهند. زمانی که در استقلال تغییرات مدیریتی انجام شد، خیلی ها گفتند به زودی این تغییرات در پرسپولیس هم انجام شده و هیات مدیره جدید در راس کار قرار می گیرد اما این اتفاق رخ نداد و انگار وزارت ورزش فعلا قصد ایجاد تغییرات را ندارد.

این که ذوالفقار نسب بماند یا برود خیلی مهم نیست اما مشخص است که در پرسپولیس هیات مدیره نقش چندانی ندارد و کمک زیادی به مدیر عامل نمی کند. عجیب اینجاست که حدود سه ماه از استعفای رئیس هیات مدیره می گذرد و در واقع برگه استعفای او خاک می خورد اما با آن موافقت نمی شود تا یکسری از ابهامات ادامه داشته باشد.

مسلما پرسپولیس روزهای سختی را در لیگ برتر در پیش دارد و علاوه بر تمدید کردن یکسری قراردادها، یک فصل نقل و انتقالات سخت را هم در پیش دارد و روزهای سنگینی در انتظار تیم مدیریتی باشگاه است. تیمی که کلی بدهی از زمان های گذشته به آنها ارث رسیده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید