232230

یک استقلالی ملی‌پوش پرسپولیسی می‌شود؟/ اولین یاغی لیگ بیست و دوم به خاطر رفاقت با گل‌محمدی؟

دنیای معدن- از ما نشنیده بگیرید اما یحیی گل‌محمدی روی قول و رفاقت با امید نورافکن برای فصل آینده حساب ویژه‌ای باز کرده است!

به گزارش دنیای معدن، امید نورافکن ملی‌پوش ۲۵ ساله کشورمان است که برای باشگاه سپاهان بازی می‌کند. امید نورافکن سابقه بازی در تیم استقلال را دارد و پس از دوره‌ای کوتاه بازی کردن در تیم شارلوا بلژیک با قرارداد قرضی به مدت نیم فصل به استقلال بازگشت. او برای تیم ملی فوتبال، تیم ملی فوتبال جوانان و تیم ملی نوجوانان نیز بازی کرده‌ است و سابقهٔ کاپیتانی تیم ملی امید را هم دارد.

شنیدیم امید نورافکن که مدافع چپ ثابت تیم ملی ایران و اسکوچیچ است رابطه صمیمانه‌ای با یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس دارد و حتی به او قول داده است در لیگ بیست و دوم در تیم او توپ بزند.

ظاهراً قرارداد نورافکن با سپاهان در پایان لیگ بیست و یکم به پایان می رسد و البته نیم نگاهی هم به لژیونر شدن مجدد دارد. او اگر هم با پرسپولیس قرارداد ببندد قطعاً بندی در آن خواهد گنجاند که با رسیدن پیشنهاد خارجی بتواند جدا شود اما...

دو مسئله دیگر هم این وسط وجود دارد؛ اول آن که قرمزپوش شدن امید نورافکن با سابقه بازی در استقلال می‌تواند حواشی بیشتری برای او ایجاد کند. این بازیکن در مسابقات سال‌های اخیر مقابل استقلال درگیری‌هایی با برخی بازیکنان این تیم از جمله وریا غفوری کاپیتان آبی‌ها داشته و یاغی شدن این بازیکن می‌تواند آبستن حوادث زیادی به ویژه در دربی باشد!

از سوی دیگر تجربه نشان داده که سپاهانی‌ها به راحتی از بازیکنان کلیدی خود نمی‌گذرند و حتی اگر چند برابر هزینه کنند ستاره‌های خود را حفظ می کنند یا حداقل به تیم‌های رقیب نظیر پرسپولیس نمی‌دهند.

امید نورافکن در ابتدای این فصل هم مورد توجه یحیی قرار گرفت ولی به دلیل داشتن قرارداد با سپاهان نتوانست پرسپولیسی شود.

یحیی گل محمدی و دستیارانش معتقدند بزرگ‌ترین ضربه را پرسپولیس از نقل و انتقالات تابستانی خورد که نتوانست بازیکنانی تأثیرگذار برای این تیم خریداری کنند. حالا سرمربی پرسپولیس تصمیم گرفته است به جای خریدهای معمولی دست روی بازیکنان موفق، امتحان پس داده و ملی پوش بگذارد.

طبعاً خرید بازیکنی در قواره امید نورافکن جیب پرپول می‌خواهد و باید منتظر ماند و دید تا شروع نقل و انتقالات تابستانی جیب رضا درویش پر خواهد شد یا نه؟!

 

دیدگاه تان را بنویسید