232087

اتهام بزرگ فرهاد به یک داور؛ شیتیل گرفته بود

دنیای معدن- فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال با اتهام به یکی از داوران قدیمی گفت: داوری که در زمان بازی کردن خود من «شیتیل» گرفته بود و محروم شد حالا به ارتقا پیدا کرده و در تلویزیون کارشناسی می‌کند!

به گزارش دنیای معدن؛ دومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی ایران از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه امروز دوشنبه بین تیم‌های استقلال و نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که این بازی با تساوی بدون گل در پایان ۹۰ دقیقه و وقت‌های اضافه همراه شد و در نهایت نساجی در ضربات پنالتی ۵ بر ۴ حریف خود را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

فرهاد مجیدی در مورد این بازی گفت: از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم پیروز باشیم. مسئولیت این شکست با من است. بازیکنانم تمام تلاششان را کردند و در ۱۲۰ دقیقه حاکم زمین بودیم و موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم.

فقط از کمیته داوران یک درخواست داریم. ما در هفته گذشته برنامه ریزی کردیم برای بازی ۱۰ نفره، ۹ نفره و ۸ نفره اما فکرش را نمی‌کردیم که گل صحیح ما را قبول نکنند.

مجیدی با انتقاد از یک کارشناس داوری گفت: او در زمان داوری شیتیل را گرفته بود و محروم هم شده بود اما الان به تلویزیون می‌آید. با چه رویی به تلویزیون می‌آید. اگر این گل آرمان رمضانی خطا باشد من دیگر مربیگری نمی‌کنم. بهانه نمی‌آورم اما وقتی در کنفرانس هفته گذشته حرف‌هایی را زدم دیدید که درست گفتم. الان شروع کردند که استقلال را متوقف کنند. ما شانس نداشتیم و اگر داشتیم در همان ۹۰ دقیقه به پیروزی می‌رسیدیم.

مربی لیگ برتری دنبال این است که کمک داورهای استقلال را بچیند. حرف هم بزنیم می‌گویند مجیدی بهانه می‌آورد.

 

دیدگاه تان را بنویسید