227293

رونمایی از لیست مهاجم‌های خارجی مدنظر پرسپولیس

دنیای معدن- باشگاه پرسپولیس به دنبال تقویت تیم خود در پست‌های دروازه‌بانی و حمله برای نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال شده است.

به گزارش دنیای معدن،  در حالی که هنوز فصل نقل و انتقالات زمستانی شروع نشده است، اما گمانه زنی‌هایی درباره بازیکنان مدنظر گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال مطرح شده است.

یک سایت خارجی مدعی شد که باشگاه پرسپولیس چند بازیکن خارجی در پست‌های دروازه بانی و مهاجم در نظر دارد.

۱- توماس فرهیت: مهاجم آدو دن هاخ هلند که در این فصل رقابت‌های دسته یک هلند در ۱۷ بازی ۱۲ گل زده است. این بازیکن ملیت هلندی داشته و قد او ۱۹۲ سانتی متر و سن او ۲۹ سال است.

۲- زوران ماروشیچ: مهاجم تیم دینامو تفلیس گرجستان و آقای گل این کشور که در ۴۱ بازی ۱۷ گل و ۹ پاس گل به ثمر رسانده و تجربه بازی در خطوط مهاجم نوک، هافبک دفاعی، وینگر، دفاع چپ و دفاع میانی را دارد.

۳- ایستون اونگارو: مهاجم کانادایی تیم ادمونتون که در ۲۷ بازی لیگ کانادا ۱۲ گل زده و یکی از بهترین بازیکنان این لیگ است. او سن ۲۳ سال را دارد و از چند باشگاه اروپایی نیز پیشنهاد دارد.

۴- واداین اولیور: این مهاجم انگلیسی تیم گیلینگام پیشتر به باشگاه سپاهان نیز لینک شده بود. اولیور در ۱۷ بازی این فصل ۵ گل به ثمر رسانده. این مهاجم فصل گذشته نیز در سطح سوم انگلستان ۱۷ گل به ثمر رسانده بود.

۵- لینوس هالنیوس: این مهاجم اهل سوئد است و سابقه بازی در جنوا ایتالیا، آپوئل قبرس و آرائو سوئیس را داشته و در این فصل عضو ساندسوال سوئد در دسته یک این کشور بوده و در ۲۸ بازی ۱۵ گل زده است.

۶- ازکیل هنتی: مهاجم اسلوان براتیسلاو اسلواکی است سابقه بازی در آث میلان ایتالیا، لوکوموتیو مسکو روسیه، بنی یاس امارات و اوسیک کرواسی را دارد و در این فصل در ۳۰ بازی ۱۵ گل زده است.

۷- مارتین آدام: مهاجم پاکسی مجارستان در این فصل ۱۵ بازی و ۱۲ گل و ۳ پاس گل را ثبت کرده. این مهاجم مجارستانی ۲۷ ساله سابقه بازی در باشگاه باسابقه واشاش مجارستان را در کارنامه دارد.

۸- اوروش دیریچ: این مهاجم اهل صربستان است و سابقه بازی در آمیان فرانسه را دارد. در ۲۶ بازی کی لیگ کره جنوبی ۶ گل به ثمر رسانده است.

در پست دروازه‌بانی نیز ۲ گزینه به پرسپولیسی‌ها معرفی شده است.

۱- پاول پاولیوچنکو: این دروازه‌بان اهل بلاروس بوده و در تیم روخ این کشور بازی می‌کند. پاولیوچنکو در ۲۸ بازی لیگ بلاروس ۱۶ کلین شیت داشته است.

۲- ژمیسلاو تیتون: گلر سابق ملی پوش لهستانی. این بازیکن تجربه بازی در لاکرونیا اسپانیا، اشتوتگارت آلمان و آیندهوون هلند را دارد و در ۱۴ بازی ملی به میدان رفته است.

منبع: خبر ورزشی

 

دیدگاه تان را بنویسید