224825

لوپتگی گزینه جدید نیمکت شیاطین سرخ/ پوچتینو سه‌شنبه عازم منچستر می‌شود

دنیای معدن- سرمربی اسپانیایی تیم سویا اسپانیا نیز در بین گزینه‌های هدایت منچستریونایتد قرار دارد.

به گزارش دنیای معدن و به نقل از خبرگزاری میزان - پس از اخراج اولگنار سولسشایر از هدایت منچستریونایتد، رسانه‌های اروپایی گامنه‌زنی‌های مختلفی درخصوص آینده نیمکت شیاطین سرخ مطرح می‌کنند و در حالی که بیشتر رسانه‌های انگلیسی زیدان را شانس اول سرمربیگری منچستر می‌دانستند، اما با اظهار عدم تمایل زیدان به حضور در این تیم تقریبا این پروژه به پایان خود رسیده است.

 

در این بین مائوریسیو پوچتینو که اکنون هدایت پاری‌سن‌ژرمن را بر عهده دارد به عنوان اصلی‌ترین گزینه هدایت شیاطین سرخ مطرح شده و حتی روزنامه «سان» مدعی شده این مربی آرژانتینی روز سه‌شنبه برای دیدار منچسترسیتی و پاری‌سن‌ژرمن راهی شهر منچستر خواهد شد و این احتمال وجود دارد که در همان روز قرار داد جدید وی با یونایتد به امضا برسد.

 

یکی دیگر از گزینه‌های جدید جولیان لوپتگی، سرمربی فعلی تیم سویا است که موفق شده بود به همراه ویارئال تیم منچستر را در فینال لیگ اروپا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ از پیش رو بردارد تا دست سولسشایر به جام نرسد.

 

سایت «اتلتیک» مدعی شد منچستر در حال برررسی شرایط این مربی اسپانیایی است تا قراردادی کوتاه مدت تا پایان فصل جاری و با قابلیت تمدید ثبت کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید