223802

عزیزی: خط خوردن طارمی از تیم ملی بازی خطرناکی است/ اسکوچیچ مرتکب اشتباه بزرگی شد

دنیای معدن- بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به خط خوردن نام طارمی توسط اسکوچیچ گفت: به نظرم اسکوچیچ مرتکب اشتباه شد، چون مطمئناً طارمی به عنوان یک بازیکن کلیدی می‌تواند تأثیر زیادی در موفقیت تیم ملی داشته باشد.

به گزارش دنیای معدن ،خداداد عزیزی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اتفاقات روی داده میان اسکوچیچ و طارمی اظهار داشت: همانطور که اسکوچیچ می‌تواند آزادانه درباره تیم ملی ایران و بازیکنان شاغل در این تیم صحبت و نظرش را مطرح کند، مهدی طارمی و سایر بازیکنان هم می‌تواند بدون هیچ منعی درباره تیم ملی نظر شخصی خود را بیان کنند.

وی ادامه داد: طارمی اشتباهی مرتکب نشده که به واسطه آن فرصت حضور در تیم ملی را از دست بدهد بلکه اسکوچیچ مرتکب اشتباه بزرگی شد و قطعاً در صورت پافشاری بر این نظر تیم ملی ملی متضرر خواهد شد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از افرادی که اقدام اسکوچیچ را با تصمیمات انضباطی کارلوس کی‌روش مقایسه می‌کنند، گفت: واقعا جای تعجب دارد، برخی فقط دنبال پاک کردن صورت مساله هستند. کی‌روش برابر بی‌انضباطی مقاومت می‌کرد و سخت‌گیری او تا جایی بود که بازیکنانی که مرتکب بی انضباطی می‌شدند را از تیم ملی خط می‌زد، اما فراموش نکنیم، امروز طارمی بی انضباطی نکرده، او از حق آزادی بیان خود استفاده و نظرش را عنوان کرده؛ تفاوت بسیار زیادی میان این دو اتفاق است.

خداداد عزیزی گفت: آدرس غلط دادن به تیم ملی نه تنها کمکی نمی‌کند بلکه مشکل را بیشتر می‌کند. برخی در این میان به جای نگاه منطقی و عاقلانه صرفاً به دنبال برافروختن آتش اختلاف هستند. امروز نه تنها طارمی بلکه تمام بازیکنان تیم ملی این حق را دارند که درباره تیم ملی صحبت کنند، همانطور که سرمربی تیم ملی حق دارد نظر شخصی‌اش را بیان کند.

بازیکن سابق تیم ملی در پایان گفت: خط خوردن طارمی از تیم ملی بازی خطرناکی است و به هیچ عنوان به سود تیم ملی نیست، به همین دلیل به نظرم باید هر چه سریعتر این موضوع برطرف شود تا فوتبال ملی متضرر نشود.

 

دیدگاه تان را بنویسید