کدخبر: 220467 ارسال به دیگران پرینت

در استقلال پول آب خوردن ندارید دم از بازیکن فوق حرفه ای می زنید؟/ چرا مدیرعامل استقلال را به پرسپولیس نمی برند؟

پیشکسوت استقلال گفت: متاسفانه اینقدر هواداران استقلال را ساده فرض کرده اند که برایشان درباره مهاجم فوق حرفه ای حرف میزنند و خودنمایی کنند.

پیرو اظهارات اخیر اصغر ملکیان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره جذب یک بازیکن فوق حرفه‌ای و جذب یک مهاجم خارجی پس از بازی با الهلال موجی از انتقادات در این‌باره به راه افتاده است. سعید مراغه چیان در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره اظهارات اخیر رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال حرف زد.
شنیده اید که رئیس هیئت مدیره استقلال گفته قصد دارد یک مهاجم فوق حرفه‌ای را به استقلال بیاورد؟
واقعا چرا این حرف‌ها را می‌زنند؟ با این همه مشکلات مالی چرا با ذهن هواداران بازی می کنند؟ شما که پول بازیکنان خودتان را ندارید بدهید، شما که پول خریدن آب خوردن ندارید و بازیکنانتان برای یک وعده غذا اعتصاب می‌کنند، چطور می خواهید مهاجم فوق حرفه‌ای بیاورید. این کارها فقط برای خودنمایی است.
به نظر شما بازیکن فوق حرفه ای یعنی چه کسی؟
بازیکن فوق حرفه‌ای باید بازیکنی باشد مثل ژاوی، مثل مسی، مثل کریستیانو رونالدو و بازیکنانی از این دست. آیا شما چنین پولی در حساب باشگاه تان دارید که بتوانید یک بازیکن مثل اینیستا را جذب کنید؟ یک فوق ستاره مثل ژاوی، که قطری ها به باشگاه السد بردند را بگیرید؟ چرا مردم را بازی می دهید؟ من از آقای سجادی سوال می کنم؛ چرا این مددی را از مدیرعاملی باشگاه استقلال کنار نمی‌گذارد؟
یعنی شما معتقدید مدیرعامل استقلال برای این پست کفایت لازم را ندارد؟
خیر! نه تنها من بلکه همه پیشکسوتان و هواداران مددی را دوست ندارند. این آقا یک حسابدار ساده بوده. اصلا چرا بعد از این همه سال در باشگاه سایپا نتوانست آنجا مدیرعامل شود؟ بعد یک مرتبه می آید در باشگاه استقلال مدیرعامل می شود؟ چرا این قبیل مدیران را به پرسپولیس نمی برند؟ کدام سابقه ای باعث شده که او مدیرعامل استقلال شود؟
از عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات صحبت نمی‌کنید؟
استقلال نادری، قائدی و ریگی را از دست داد که هر سه بازیکن جزو بهترین و تاثیرگذارترین نفرات استقلال بودند. کدام بازیکنی که جذب استقلال شدند در حد این سه نفر بودند؟ حالا شما وعده جذب بازیکن فوق حرفه ای می دهید؟ شما که می خواهید بعد از بازی با الهلال بازیکن خارجی بیاورید چرا قبلاً فکر نمی کنید و فقط حرف میزنید؟ آخر جذب مهاجم خارجی بعد از بازی با الهلال به چه دردی می خورد!
چه حرفی با حمید سجادی وزیر جدید ورزش دارید؟
سجادی یک مرد مؤمن، متدین و کاربلد است. از او می‌خواهم هر چه سریعتر علی نژاد (معاون ورزش قهرمانی) و مددی (مدیرعامل استقلال) را عوض کند. در باشگاه استقلال و در جمع پیشکسوتان استقلال هیچکس از این مدیرعامل رضایت ندارد. آنها را کنار بگذار تا این همه با روح و روان هواداران بازی نکنند.
دیدار مقابل الهلال در پیش است. فکر می کنید با سه هفته تمرین می‌توان الهلال را شکست داد؟
فوتبال یک طرفش شانس است. اما به هر حال همه چیز حساب و کتاب دارد. قانون و قاعده کار می‌گوید الهلال که بیشتر تمرین کرده، بیشتر هزینه کرده و بیشتر زحمت کشیده باید برنده شود. ولی ممکن است استقلال ده نفر دفاع کند و بعد یک توپ علی اصغری به آن طرف زمین برود و گل شود. ولی قاعده فوتبال می گوید الهلال تیم برتر این بازی است و باید برنده شود. ما هم دوست داریم استقلال نتیجه بگیرد ولی در شرایط عادی این غیر ممکن است.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاه تان را بنویسید