224598

یک پله جدید، سقف فروش ملی مس ایران

دنیای معدن: مجموع درآمد این هفته ملی مس ایران به یک هزار و ۵۶۴ میلیارد تومان رسیده که نسبت به هفته گذشته، یک هزار میلیارد تومان بیشتر بود.

به گزارش دنیای معدن، به نظر می رسد که روند درآمدزایی شرکت ملی مس ایران پس از سه هفته توانسته که به نقطه مطلبو فروش نزدیک شود، زیرا آمار های نزولی که این شرکت طی آبان ماه به نمایش گذاشته بود، مطلوب مدیران شرکت که نه، بلکه مطلوب سهامداران نیز نبود.

مجموع درآمد این هفته ملی مس ایران به یک هزار و ۵۶۴ میلیارد تومان رسیده که نسبت به هفته گذشته، یک هزار میلیارد تومان بیشتر بود.

مس کاتد

مس کاتد پرقدرت ترین کالای این مس فروش گویا باردیگر از جایگاه خود مطلع شده در قامت پرفروش ترین کالای سبد شرکت ملی مس ایران درآمد و تمام ۶ هزار تن عرضه را فروخت تا رقمی معادل یک هزار و ۳۷۲ میلیارد تومان درآمد را ازآن شرکت کند.

کنسانتره فلزات گران بها

نگاهی به معاملات کنسانتره فلزات گران بها ملی مس ایران حاکی از آن بوده که ۱۲ تن از این کالا به بازار عرضه شده و تمام حجم بالای تقاضای آن یعنی ۸۱ تن درخواست مشتریان بازهم با رقابت شدید همراه شد تا نهایتاً به میزان عرضه ها، تقاضایی به ثبت برسد.

ملی مس ایران در این بخش درآمدزایی ۵۲ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومانی را کسب کرد.

لازم به ذکر است که مس کم عیار G نیز علارغم عرضه ۱۰ هزار تنی به بورس کالا، تنها به میزان یک چهارم از عرضه ها شاهد سفارش مشتریان بود و یک میلیارد تومان نیز درآمدزایی کسب کرد و اما؛ مجددا باید اشاره شود که مس کم عیار R نیز بدون مشتری این هفته را به پایان رساند.

سولفور مولیبیدن بازگشت

در انتهای سبدکالایی این شرکت مسی، باید اشاره شود که سولفور مجددا به عرضه های بورس کالا بازگشت و ۲۸۰ تن عرضه از این محصول به ثبت رسید که تقاضای یک هزار و ۷۶۰ تنی از مشتریان نیز برای آن درج شد، ولی بیش از میزان عرضه ها نمی توان در بخش معاملات عددی را افزودو همان ۲۸۰ تن معامله با مجموع درآمدی ۱۲۶ میلیارد و ۷۰۹ میلیون تومان، کارنامه فروش شرکت در این بخش بود.بورس نیوز

 

دیدگاه تان را بنویسید