252884

جشن روز دختر با محوریت توجه به کانون گرم خانواده در فولاد مبارکه برگزار شد

دنیای معدن-محمد جواد براتی، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه:در حال حاضر با نگاه ویژه مجموعه مدیریت ارشد فولاد مبارکه به ارزش و جایگاه خانواده، برای خانواده‌های کارکنان فولاد مبارکه برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام شده است. در واقع برنامه‌ریزی برای جشن‌های خانوادگی با زمینه خلاقیت و ایجاد شور و نشاط بیشتر در دستور کار فولاد مبارکه قرار گرفته و خوشبختانه این برنامه‌ها با استقبال اقشار مختلف کارکنان فولاد مبارکه و با سلیقه‌های مختلف روبرو شده است.

به گزارش دنیای معدن، خوشبختانه جشن روز دختر به نحو احسن برگزار شد و باید از دست‌اندرکاران به خاطر این برنامه‌ریزی صورت گرفته تشکر کرد. البته باید از برخی از همکاران به دلیل محدودیت‌های موجود عذرخواهی کنیم که نتوانستند در این جشن شرکت کنند. سعی می‌شود که در آینده اینگونه برنامه‌ها با ظرفیت بیشتری برگزار شود.

کارکنان فولاد مبارکه جزء بهترین سرمایه‌های انسانی در حوزه صنعت به شمار می‌روند و باید برای تحکیم نظام خانواده آنها برنامه‌های متنوعی تدارک دید که گرامیداشت مناسبت‌های ملی و مذهبی با رویکردهای جدید در این مسیر می‌تواند مؤثر باشد.

در این برنامه‌ها بستر گردهمایی خانواده‌ها و همچنین همدلی و اتحاد کارکنان فولاد مبارکه فراهم می‌شود.

نوع نگاه متعالی که دین اسلام به زن و دختر دارد؛ وجود دختر را در یک خانواده باعث رحمت می‌داند لذا باید این نگاه را بین جوامع امروزی تسری بخشید. بنابراین برگزاری اینگونه برنامه‌ها تلنگری برای بازنگری به این مفاهیم کلیدی دینی و معرفتی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید