252680

تجلیل بنیاد ملی نخبگان از مدیرعامل فولاد هرمزگان

دنیای معدن: در نشست مسئولان بنیاد ملی نخبگان با جمعی از نخبگان حوزه کار، از مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به عنوان منتخب جشنواره امتنان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش دنیای معدن از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، نشست مسئولان بنیاد ملی نخبگان با جمعی از نخبگان حوزه کار و برگزیدگان سی‌و پنجمین دوره جشنواره امتنان از کارگران نخبه، گروه‌های کار و واحدهای نمونه با حضور روح‌الله دهقانی فیروزآبادی رئیس بنیاد ملی نخبگان، محمد چکشیان معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر و سایر مسئولان حوزه کار برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست پیوند جشنواره امتنان و بنیاد ملی نخبگان و راهکارهای افزایش توجه به نخبگان جامعه کار و تولید عنوان شد.

،در این نشست، نخبگان حوزه کار و صنعت به معرفی دستاوردهای خود در راستای توسعه اقتصادی کشور پرداختند و ضمن بیان انتقادات و پیشنهادات، اقدامات حمایتی لازم را از بنیاد ملی نخبگان مطالبه کردند.

در پایان این نشست، از عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به دلیل اهمیت دادن به تولید ملی و ترویج فرهنگ کار در کشور به عنوان منتخب سی و پنجمین جشنواره امتنان با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید