252525

ششمین نمایشگاه توانمند‌ی های صادراتی ایران با حضور رئیس‌جمهور آغاز به کار کرد

دنیای معدن: ششمین نمایشگاه توانمند‌ی های صادراتی (ایران اکسپو ۲۰۲۴) با حضور نمایندگان ۶۵ کشور در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش دنیای معدن از روابط‌عمومی فولاد خوزستان، ششمین نمایشگاه توانمند‌های صادراتی (ایران اکسپو ۲۰۲۴) هشتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور تجار، بازرگانان، شرکت‌ها، سازمان‌ها و فعالان عرصه صادرات کشور، با هدف توسعه صادرات و فتح بازارهای جدید تجاری در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

در آیین افتتاحیه نمایشگاه رئیس‌جمهور در جمع سفرای مدعو اظهار داشت: این نمایشگاه نشان‌دهنده آن است که جمهوری اسلامی تحریم‌ناپذیر نیست و هرگز تحریم‌ها در این کشور به نتیجه نمی‌رسد. ایران در عرصه‌های مختلف می‌تواند برای جهان نوآوری داشته باشد. ترجمان این نمایشگاه و رویداد بزرگ اقتصادی، تجاری و صادراتی آن است که ما توانسته‌ایم و بازهم می‌توانیم.

رئیسی تاکید کرد: جریان تحریم نماد ظلم به دولت‌ و  ملت‌هاست. اگر ملتی را با ایجاد تنگنا و تحریم از رسیدن به اهداف خود برای توسعه و پیشرفت بازداشت، به نوعی جنگ است اما نه جنگ نظامی بلکه جنگ اراده‌هاست و ملت ایران در این جنگ اراده کرده با اتکا بر توانمندی ملی تحریم‌ها را پشت سر بگذارد.

گفتنی است، ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی (ایران اکسپو ۲۰۲۴) از هشتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به مدت پنج روز در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. صنعت، صنایع غذایی، کشاورزی و شیلات، فرش دستباف، صنایع دستی و گردشگری، دارو و تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی و محصولات شیمیایی، صنعت ساختمان و خدمات فنی - مهندسی و گروه پتروشیمی، حوزه‌هایی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند. شرکت فولاد خوزستان بزرگ ترین عرضه‌کننده شمش فولادی کشور، در سالن هفت پذیرای بازدیدکنندگان و فعالان عرصه صادرات کشور است.

 

دیدگاهتان را بنویسید