252372

شروع پرقدرت فولاد غدیر نی ریز در سال 1403/تولید بیش از 83 هزار تن آهن اسفنجی در فروردین ماه

دنیای معدن: مجتمع فولاد غدیر نی ریز با میانگین تولید روزانه 2680 تن آهن اسفنجی، اولین ماه از سال 1403 را پر قدرت آغاز کرد.

به گزارش دنیای معدن از روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی ریز، در اولین ماه از سال «جهش تولید با مشارکت مردم»  واحد احیاء مستقیم این مجتمع موفق به تولید 83058 تن آهن اسفنجی شد که علیرغم همه محدودیت ها دومین رکورد سالهای تولید آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم محسوب می شود . 

برپایه این گزارش این میزان تولید با متالیزاسیون 93.1 درصد به عنوان یکی از با کیفیت ترین آهن اسفنجی های موجود در بازار به ثبت رسیده است. 

همچنین از آنجا که رویکرد تولید بهینه با دقت بر بهره وری حداکثری همواره از اصلی ترین برنامه های فولادی غدیر نی ریز بوده در فرودین ماه سال جاری این واحد صنعتی موفق به ثبت مصرف درخشانی در آب، برق و گاز  مصرفی کارخانه احیاء مستقیم با 0/72 متر مکعب آب ، 99/83 کیلووات ساعت برق و 269/84 متر مکعب گاز برای هر تن آهن اسفنجی شده است . 

 

گفتنی است محصول مجتمع فولاد غدیر نی ریز یکی از مرغوب ترین آهن اسفنجی های موجود در بازار است که در عرضه های مستمر هفتگی این محصول در بورس کالا به بالاترین قیمت و در کوتاه ترین زمان به فروش می رسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید