252088

با دو برد متوالی در فینال

فولاد سیرجان ایرانیان قهرمان لیگ برتر والیبال شد

دنیای معدن: تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان با کسب دومین پیروزی مقابل شهداب یزد به عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران در سال ۱۴۰۳ رسید.

به گزارش دنیای معدن، این فینال طبق قوانین فدراسیون والیبال به صورت دو برد از سه برد و به میزبانی تهران در سالن فدارسیون والیبال برگزارشد. دو تیم در اولین بازی، پنجشنبه ۱۶ فروردین به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر ۲ به سود تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان به پایان رسید.د دومین دیدار این فینال نیز شنبه شب، ۱۸ فروردین با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال ، مدیران دو باشگاه فولاد سیرجان ایرانیان و شهداب یزد و... برگزار شد. در این دیدار تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان متعلق به شرکت فولاد سیرجان ایرانیان از شرکت های میدکو توانست با برتری ۳ بر ۲ و کسب دو برد در دو بازی و با اقتدار کامل مقام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند و فاتح لیگ برتر والیبال کشور شود.

تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان که برای بار نخست در سال 99 قهرمان لیگ برتر والیبال ایران شده بود شب گذشته توانست برای دومین بار به این افتخار دست یابد. همچنین این تیم در سال 2021 نیز موفق شد در لیگ قهرمانان والیبال آسیا به عنوان قهرمانی رسیده  و افتخاری ملی بیافریند.

روابط عمومی میدکو این قهرمانی را به پرسنل تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان، همکاران شریف شرکت فولاد سیرجان ایرانیان و همه پرسنل مجموعه شرکت های میدکو تبریک عرض می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید