251916

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در بازدید از خطوط تولید:

کارکنان خلاق، فولاد هرمزگان را به یک شرکت مرجع تبدیل کردند

دنیای معدن: مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان در سال‌های اخیر موفقیت‌های بی‌شماری را در عرصه‌های گوناگون به دست آورده و کارکنان و کارگران خلاق، این شرکت را به یک مرجع در صنعت فولاد کشور تبدیل کردند.

به گزارش دنیای معدن، عطاالله معروفخانی به همراه تعدادی از معاونین و مدیران شرکت فولاد هرمزگان در ابتدای سال 1403 ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت، با تبریک فرا رسیدن سال جدید، از کارگران و کارکنان در حال فعالیت با اهدای گل تقدیر کرد. وی در این بازدیدها با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در رشد و اعتلای یک بنگاه اقتصادی و تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و اقدامات کارگران و کارکنان واحدهای تولیدی فولاد هرمزگان، بیان کرد: وجود کارکنان و کارگران خلاق و جهادگر عامل رسیدن فولاد هرمزگان به موفقیت‌های گوناگون بوده و تلاش آن‌ها در سال‌های اخیر باعث شده است تا بتوانیم در بین شرکت‌های فولادی کشور به عنوان یک شرکت مرجع و سرآمد شناخته شویم.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به شعار تعیین شده از سوی رهبری مبنی «جهش تولید با مشارکت مردم» خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم در سال جدید در حوزه منابع انسانی اقدامات بهتری انجام دهیم و همچنین با توجه به منویات مقام معظم رهبری بتوانیم از تمام ظرفیت‌های موجود در کشور برای تحقق جهش تولید و رشد اقتصادی استفاده کنیم.

در این بازدید جمعی از کارکنان و کارگران فولاد هرمزگان از مدیرعامل شرکت به دلیل اقدامات صورت گرفته در حوزه منابع انسانی تقدیر و تشکر کردند.

IMG_20240323_040817_542

دیدگاهتان را بنویسید