250808

مسابقات والیبال کارگری ذوب آهن اصفهان برگزار شد

دنیای معدن: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر مسابقات والیبال کارگری به همت امور ورزشی مدیریت خدمات و امور رفاهی و باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن، در این مسابقات 28 تیم از قسمت‌های مختلف مجتمع بزرگ ذوب آهن اصفهان در دو دسته به رقابت پرداختند و در نهایت روز نهم بهمن‌ماه مسابقه فینال پس از 66 بازی، با حضور مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و جمعی از مدیران بخش‌های مختلف کارخانه برگزار شد.

در دسته اول تیم‌های مدیریت های نت مکانیک، تولیدات کک و مواد شیمیایی و راه آهن و ترابری و در دسته دوم تیم‌های مدیریت های حسابداری صنعتی، مدیریت کیفیت و مدیریت خرید به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

در پایان این مسابقات مهدی بهرامی ضمن تشکر از همه مدیرانی که به ورزش در کنار فضای کار و تولید اهمیت می‌دهند گفت: قطعاً اثرات مثبت ورزش در محیط کار و خانواده قابل مشاهده خواهد بود. فلسفه ورزش کارگری نیز گستردگی آن در بین همه اقشار کارکنان است و ویژه به قشر خاصی نیست و حضور 28 تیم از قسمت‌های مختلف کارخانه در این مسابقات بیانگر این امر است.

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ابراز امیدواری نمود با استمرار حمایت‌های مدیران و سرپرستان مجتمع بزرگ ذوب آهن اصفهان، ورزش کارگری در رشته‌های مختلف ادامه یابد و در پایان به تیم‌های صاحب عنوان تبریک گفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید