250145

افتتاح مرکز مخابرات منطقه ویژه خلیج فارس

دنیای معدن-مرکز مخابرات منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با حضور داوود زارعیان معاون امور مشتریان مخابرات کشور و مسئولان استان هرمزگان و منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس افتتاح شد.

به گزارش دنیای معدن از روابط عمومی ایمیدرو، این مرکز با اعتباری بالغ بر ۲۰میلیارد ریال و با زیربنای ۲۰۰متر مربع احداث شده است. این مرکز مجهز به جدیدترین تجهیزات مخابراتی بوده و خدمات تلفن ثابت، تلفن همراه، اینترنت و دیگر خدمات مخابراتی را به شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ارائه خواهد داد.

از جمله مزیت های افتتاح این مرکز می توان به توسعه زیرساخت‌های مخابراتی منطقه ویژه، بهبود کیفیت و سرعت ارتباطات و فراهم کردن زمینه برای جذب سرمایه‌گذاری‌های جدید و توسعه کسب‌وکار اشاره کرد.

افتتاح این مرکز مخابراتی نشان‌دهنده عزم دولت برای توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس است و می‌تواند به جذب سرمایه‌گذاری‌های جدید در این منطقه کمک کند.

منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به عنوان زیرمجموعه ایمیدرو، یکی از بزرگترین مناطق ویژه با دارا بودن موقعیت جغرافیایی مناسب و زیرساخت‌های پیشرفته، یکی از قطب‌های اقتصادی مهم کشور محسوب می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید