249805

برگزاری ارزیابی جایزه تعالی منابع انسانی در فولاد سنگان

دنیای معدن: شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در ادامه روند رو به رشد در حوزه های مختلف به خصوص سرمایه های انسانی و با رویکرد ارتقای روز افزون، این هفته مورد ارزیابی تیم ارزیابی منابع انسانی قرار گرفت.

به گزارش دنیای معدن، فرایند ارزیابی این دوره طی سه روز از 27 الی 29 آذر ماه 1402 در محل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برگزار گردید و با عنایت به اهتمام تیم رهبری شرکت به حوزه سرمایه های انسانی، شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان به منظور حصول اطمینان از پیمودن مسیر تعالی در حوزه منابع انسانی و بهره گیری از دانش و تجربیات ارزیابان انجمن منابع انسانی، اقدام به شرکت در جایزه تعالی منابع انسانی نمود.

این ارزیابی با حضور معاونین، مدیران و روسای شرکت و همچنین ارزیابان سازمان تعالی منابع انسانی در محل سالن جلسات شرکت فولاد سنگان آغاز به کار کرد و ارزیابان طی سه روز ضمن بازدید میدانی و انجام مصاحبه های تخصصی، اقدام برگزاری جلسه با واحدهای مختلف و بررسی مستندات نمودند.

گفتنی است شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در سال های گذشته موفق به کسب تقدیر نامه 3 ستاره و 4 ستاره تعالی منابع انسانی (بالاترین سطح تقدیر نامه) شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید