249484

برگزاری مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو به میزبانی ذوب آهن اصفهان

دنیای معدن: یازدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو به میزبانی ذوب آهن اصفهان در دو رده آقایان و بانوان در محل خانه تنیس روی میز استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن از روابط عمومی ایمیدرو، مراسم اختتامیه این مسابقات در بخش مردان چهارشنبه ۱۵ آذر ماه و در بخش بانوان جمعه 17 آذرماه با حضور مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، حیدر ضیغمی سرپرست مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو و تیم های حاضر برگزار شد.

 

photo_۲۰۲۳-۱۲-۰۹_۰۸-۱۷-۵۴

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این مراسم با اشاره به نقش ورزش در ایجاد نشاط ، شادابی و حفظ سلامت کارکنان و خانواده آنها گفت: این مجتمع عظیم صنعتی توجه به ورزش همگانی را در اولویت قرار داده است و برنامه های متنوع و مختلفی را برای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان اجرا می کند

وی افزود: ذوب آهن اصفهان همانگونه که با 52 سال تجربه در بلندای صنعت فولاد کشور می درخشد، تلاش می کند در ورزش نیز سرآمدی و پیشتازی خود را حفظ کند.

مهدی کوهی از دست اندارکاران و برگزارکنندگان این مسابقات در ذوب آهن و ایمیدرو و ورزشکارانی که از شرکت های مختلف در این مسابقات حضور داشتند قدردانی و ابراز امیدواری کرد که این مسابقات و رویدادها برای خانواده صنعت کشور پررونق تر از گذشته برگزار شود.

حیدر ضیغمی سرپرست مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو نیز ضمن قدردانی از ذوب آهن اصفهان به جهت میزبانی خوب و برگزاری مناسبت این مسابقات گفت: در ایمیدرو تلاش می کنیم این گونه مسابقات و رویدادها را ازطریق هم افزایی، توسعه دهیم و در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در این زمینه خواهیم بود.

در پایان این مراسم، با حضور مهدی کوهی مدیر عامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و حیدر ضیغمی رئیس کمیته برگزاری مسابقات ورزشی ایمیدرو، از گروه ها و نفرات برتر تقدیر به عمل امد‌.

این مسابقات با میزبانی ذوب آهن اصفهان و مشارکت و همکاری هئیت تنیس روی میز استان اصفهان با حضور ۲۶ تیم در بخش آقایان و ۱۳ تیم در بخش خانم ها برگزار شد. مسابقات آقایان در روزهای ۱۳ الی ۱۵ آذر ماه و مسابقات خانم ها ۱۶ و ۱۷ آذر ماه برگزار شد.

گروه ها و نفرات برتر

در مسابقات آقایان بخش تیمی، مقام قهرمانی به فولاد میانه آذربایجان رسید و فولاد خوزستان دوم شد. مقام سوم تیمی نیز به طور مشترک به ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه تعلق گرفت.

در بخش انفرادی مردان این نتایج حاصل شد مقام اول محمد رضا رحیم زاده از فولاد میانه آذربایجان، مقام دوم میثم اصلانی از ذوب آهن اصفهان، مقام سوم مشترک ابالفضل علیخانی از فولاد مبارکه اصفهان و سبحان رفعتی ازگل گهر سیرجان .

در بخش دوبل مردان، نتایج بدین شرح است: مقام اول فرهاد صدقیان و محمد رضا رحیم زاده ازفولاد میانه آذربایجان، مقام دوم حسین نورمندی و سبحان رفعتی از گل گهر سیرجان ،مقام سوم مشترک مهدی زاهدی و مصطفی اژدری از فولاد خوزستان وامیرحسین حیدری و حسین افضلی از فولاد مبارکه اصفهان.

در بخش تیمی بانوان ، فولاد مبارکه به مقام قهرمانی رسید ، ذوب آهن اصفهان دوم شد و مس سرچشمه و فولادخوزستان مقام سوم مشترک را کسب کردند .

در بخش دوبل بانوان ، لیلا سلیمانی و عاطفه رحیمی از فولادخوزستان به مقام قهرمانی رسیدند و عاطفه مرادی و کتایون محمدی از فولاد مبارکه نائب قهرمان شدند . مقام سوم مشترک نیز به طوبی وفاپور و مهشید دانیالی از ذوب آهن اصفهان و زهرا کمالی و محبوبه موسوی از مس سرچشمه رسید.

در بخش انفرادی لیلا سلیمانی از فولاد خوزستان به مقام اول و مهشید دانیالی از ذوب آهن اصفهان به مقام دوم رسید. مقام سوم مشترک همه به زهرا کمالی از مس سرچشمه و لیلا بنی اسدی از تیم ایمیدرو رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید