247686

مجمع عمومی عادی فوق العاده نوبت دوم تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن برگزار شد

دنیای معدن: مجمع عمومی عادی فوق العاده نوبت دوم شرکت تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن اصفهان، دوشنبه ۱۰ مهر ماه با حضور حمید رضا کریمی سرپرست معاونت مالی اقتصادی ذوب آهن، حبیب اله بهرامی رییس اتاق تعاون استان اصفهان به همراه نمایندگان این مجموعه و رمضانی ریاست اداره تعاون شهرستان ونمایندگان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان، امین قنبری مدیرعامل شرکت تعاونی و اعضای هیات مدیره ، جمعی از مسئولین ، سهامدران و بازنشستگان در سالن آمفی تئاتر دانشکده شهید مهاجر اصفهان برگزار شد.

به گزارش دنیای معدن، در این جلسه ضمن ارائه گزارش های هیات مدیره و حسابرس مستقل ، صورت های مالی منتهی به پایان سال ۱۴۰۱ به تصویب رسید و همچنین بازرسین اصلی و علی البدل و موسسه حسابرس معتمد انتخاب شدند و خط مشی های آینده شرکت تعاونی، پاداش هیات مدیره و کارکنان آن ، نحوه پرداخت سود به سهامداران و مجوزهای مورد درخواست هیات مدیره جهت ادامه روند اجرایی شرکت تعاونی مطرح و به تصویب رسید.

ابراهیم علیخانی رییس هیأت مدیره شرکت تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از حضور گسترده سهامداران در این مجمع، به تشریح جایگاه تعاون در اقتصاد کشور و همچنین موفقیت های کسب شده توسط شرکت تعاونی مصرف ذوب آهن پرداخت.

در ادامه امین قنبری مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن نیز ضمن ارائه گزارشی به اقدامات شرکت تعاونی طی سال های گذشته تاکنون پرداخت و اظهار داشت : در سال گذشته مبلغ ۵۷۶ میلیارد ریال سود در این مجموعه حاصل شده است که این عدد در مقایسه با سال ۱۴۰۰ ، رشد ۴۵درصدی را نشان می دهد و درآمدهای این شرکت براساس صورتهای مالی ۱۳۶ درصد رشد نموده است.

وی تصریح کرد : در شرکت تعاونی مصرف ذوب آهن ۵۰۹۶۱ نفر عضو هستند و هرعضو تعداد ۲۳۹۳سهم دارد و ارزش هرسهم۲۰۷۲۷ریال که مجموعا تا پایان سال۱۴۰۱ ارزش سهام هر عضو ۴۹۶۰۰۰۰۰ریال است .این درحالیست که این مبلغ تا پایان سال ۱۳۹۹مبلغ ۶۰۰۰۰۰۰ریال بوده است که افزایش ۷۲۰ درصدی را نشان می دهد.

مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان ذوب آهن اصفهان خاطرنشان کرد : این تعاونی از سال ۱۳۹۶ تا سال ۱۴۰۱ عنوان تعاونی برتر را کسب نموده است و در ادامه با دورنمای تدوین شده و همچنین بر اساس فعالیت های متنوع اقتصادی خود و ارائه خدمتهای متنوع طی سال جاری رضایتمندی سهامداران را در پی داشته است.

شایان ذکر است در این جلسه روزنامه نسل فردا جهت درج آگهی های شرکت انتخاب شد و همچنین علیار رحمانی دیزیچه شاغل در مدیریت امور حقوقی شرکت و محسن محبی از بازنشستگان ذوب آهن به عنوان بازرسین اصلی و سید حسین نائب آقایی به عنوان بازرس علی البدل و نیز موسسه امین تدبیر به عنوان حسابرس قانونی انتخاب شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید